Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Salla Kazan internet fırsatlarını 2 katına çıkarıyor

Turkcell Salla Kazan ile 2 kez internet paketi kazanma şansını yakalamak çok kolay. İnternetin gelişmesi ile birlikte operatörler kullanıcıların daha fazla internet kullanabilmesi ve internetin nimetlerinden faydalanabilmesi için birçok hediye dağıtmaktadır. Bu kampanyalardan birisi de Turkcell’in başlatmış olduğu Salla Kazan olarak karşımıza çıkıyor. Her hafta kullanıcılara bol bol internet paketi hediye eden bu uygulama ile birlikte müşteriler internet paketinin keyfini çıkarıyor. Eskiye oranla daha fazla internet paketinin eklendiği Salla Kazan uygulamasında müşterilerin internet paketi kazanma fırsatı daha da artmış bulunuyor. Turkcell, kampanyayı bir adım daha geliştirerek müşterilere ek bir Salla Kazan imkanı sağlıyor.

Turkcell Salla Kazan internet fırsatlarını arttırıyor

Turkcell’in uzun bir süredir devam ettirdiği Salla Kazan uygulaması ile müşteriler bol bol internet paketi kazanarak hediye internetin sahibi oluyor. Aylık 25 GB’a kadar hediye internet paketi dağıtan Turkcell, kullanıcıların her hafta hediye internet kazanması için daha fazla internet paketi ekledi. Bu sayede kullanıcıların hediye internet kazanma şansında bir miktar artış oldu.

Turkcell’in Salla Kazan kampanyası için başlatmış olduğu yeni kampanyada hediye internet fırsatını 2 katına çıkarın. Bunun için Turkcell müşterileri BiP uygulamasında “#senyapdiye” kanalını takip etmeleri gerekiyor. Bu kanalı takip eden müşteriler Salla Kazan uygulamasından ek sallama hakkı kazanarak 1 hafta içerisinde 2 defa hediye kazanabilecek. Kanalı takip eden müşteriler “GB Şansı” butonuna tıklayarak işlemi tamamlayabilir.

Turkcell Salla Kazan internet fırsatlarını 2 katına çıkarıyor
Turkcell Salla Kazan internet fırsatlarını 2 katına çıkarıyor

Turkcell Salla Kazan ile internet fırsatı yalnızca bununla da sınırlı değil. Müşteriler bu kampanyaya ayda 1 defa katılarak daha fazla internet paketi kazanabilir. Bu kampanya ile birlikte yalnızca internet paketi hediyelerinden birisi kazanılıyor. Bu sayede müşteriler rahatlıkla internet paketine kavuşabilir.

Kampanya kapsamında kullanıcıların hediye internet dönemi tamamlandığında hakları farklı bir kullanıcıya devredemez veya kalan hakkı tekrar kullanamaz. Ayda 1 defa katılım sağlanabilen bu kampanya sadece ülkemizin sınırları içerisinde geçerli olmaktadır. Hediye internet paketinin kullanımı dolan müşteriler kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye devam eder.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell 50.000 GB hediye internet veriyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı