Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Şansa Tıkla Ücretsiz İnternet Dağıtıyor

İnternet, geçmişten günümüze kadar gelişen bir teknoloji olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. 1900’lü yılların ilerleyen zamanlarda üretilen internet teknolojisi zamanla küçük akıllı cihazlara kadar girmeyi başardı. İnternet, dünyada internete bağlı olan tüm bilgisayarların bir araya gelmesi ile oluşur. Bu bilgisayarlardan bazıları sunucu iken bazıları da internet kullanıcısıdır. Gelecekte nesnelerin interneti olarak daha da yaygınlaşacak internet değerine değer katmaya devam ederken Turkcell Şansa Tıkla ile ücretsiz internet dağıtıyor.

Turkcell Şansa Tıkla ile ücretsiz internetin keyfini çıkarın

Birçok mobil operatörün yaptığı gibi Turkcell de zaman zaman ücretsiz internet kampanyaları ile müşterilerini sevindiriyor. Ücretsiz olarak sağladığı Şansa Tıkla kampanyası ile müşteriler hediye internet keyfini yaşayabilir, doyasıya internet kullanabilir. Bireysel ve kurumsal tüm müşterilerin katılabildiği kampanyaya faturalı ve faturasız müşteriler de dahil olabiliyor.

Turkcell Şansa Tıkla Ücretsiz İnternet Dağıtıyor
Turkcell Şansa Tıkla Ücretsiz İnternet Dağıtıyor

Yıl sonuna kadar geçerli olacak kampanyaya katılmak için dijital reklam bağlantısına erişmeniz gerekmektedir. Reklam herhangi bir Turkcell reklamı olabilir veya Turkcell’in kendi paylaştığı bir bağlantı olabilir. Yalnızca Turkcell kullanıcıları bu bağlantıyı görebilir. Bağlantıya tıkladıktan sonra sayfadan çıkmamalısınız. Eğer sayfadan çıkılır ise bir daha aynı sayfaya erişme imkanınız bulunmaz. Giriş işlemleri tamamlandıktan sonra 6 emocandan birini seçip şansınızı deneyin.

6 emocan içerisinde bazılarında hediye yer almıyor iken bazılarında büyük bir hediye çıkabilir. Bu tamamen kampanyanın adından da anlaşılacağı üzere şans işidir. Eğer hediye kazanamazsanız bu belirtilir, kazanırsanız internet hediyeniz hattınıza tanımlanır. Turkcell’in başlattığı kampanyadan kazanılabilen hediyeler arasında günlük 1 GB internet, Instagram ile birlikte Twitter’da geçerli 2 GB internet, günlük 2 GB internet, haftalık 1 GB internet ve haftalık 2 GB internet yer alıyor.

Daha önce de belirttiğimiz gibi kullanıcıların bu konuda dikkat etmesi gereken en önemli durum gezinirken bağlantıyı keşfettiklerinde bu bağlantıya tıklamaları ve bağlantıdan çıkmamalarıdır. Eğer yanlışlıkla bağlantıdan çıkarsanız bir daha aynı sayfaya girmeniz mümkün olmayacağı için kampanyaya katılamazsınız. Kampanyaya her hafta 1 defa katılma şansınız olur. 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olan Turkcell Şansa Tıkla kampanyası ile dağıtılan ücretsiz internet hediyeleri 5 farklı hediye ve 1 boş kutu olarak yer alıyor.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi 2020

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı