Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası

Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası

Turkcell yeni bir kampanyayla tüm kullanıcılarına 25 GB bedava internet vaad ediyor. Eğlenceli bir oyun oynayarak Turkcell 25 GB bedava internet kazanmak ister misin? Her zaman olduğu gibi Turkcell yine müşteri memnuniyeti için uğraşıyor. En güncel Turkcell bedava internet kampanyası olarak Sen Yap Diye kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketi 2020 yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. İlk olarak #senyapdiye paketiyle Turkcell tüm müşterilerine 25 GB bedava internet paketi kazanma fırsatı veriyor. Peki Turkcell bedava internet nasıl yapılır? 2020 bedava internet paketleri gerçekten işe yarıyor mu? Turkcell Sen Yap Diye kampanyası nasıl yapılır? Gibi soruların cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Diğer Turkcell bedava internet haberleri için tıklayın. 

Turkcell bedava dakika kazanmak için tıklayın.

 

Sen Yap Diye 25 GB Bedava İnternet Kazan

2020 yılının en çok ilgi uyandıracak kampanyası hiç şüphesiz Sen Yap Diye kampanyası olacak. Bu kampanyadan faydalanmak için birtakım görevleri yerine getirmeniz gerekecek. Oldukça eğlenceli olan bu görevleri tamamladıkça bedava internet paketleri teker teker hattınıza tanımlanacak.

6 hafta sürecek olan bu kampanyadan faydalanmak için Turkcell BİP uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Bip uygulamasında #senyapdiye kanalını takip edin. Daha sonra her hafta verilecek olan görevleri tamamlayarak bedava internet paketlerinin tadını çıkarın. Bu görevler ve ödülleri şu şekilde olacak:

Mayıs ve Haziran ayına özel yeni Sen Yap Diye kampanyası sizler için güncellendi. Yeni görevler ve 25 GB ücretsiz internet için Yenilenen Sen Yap Diye Kampanyası adlı konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell, Türk Telekom, Vodafone 15 Temmuz Hediyesi 2020

1.hafta (28 Ocak – 3 Şubat) Fizy ile tam 25 şarkı dinleyin. 25 şarkıyı dinledikten sonra 1 gün geçerli olacak bedava 3 GB internet kazanacaksınız.

2.hafta (4-10 Şubat) TV+ uygulamasından en az 25 dakika televizyon izlediğiniz takdirde 1 gün geçerli olacak bedava 3 GB internetin sahibi olacaksınız.

3.hafta (11-17 Şubat) Turkcell Dergilik uygulamasını indirin. Ve bu uygulamadan tam 25 yayın indirdiğiniz takdirde bir gün kullanacağınız 3 GB bedava internet paketi kazanacaksınız.

4.hafta (18-24 Şubat) Turkcell Yaani uygulamasını indirin. Yaani mobil browser ile 25 arama yaptığınız takdirde yine bir gün boyunca 3 GB bedava internet paketi hattınıza tanımlanacak.

5.hafta (25 Şubat – 3 Mart) Lifebox aracılığıyla telefonunuzu yedekleyin ve bir gün boyunca 3 GB bedava internetin tadını çıkarın.

6.hafta (4-10 Mart) final haftasında ödül tam 10 GB bedava internet! Belirtilen tarihler arasında Paycell ile 25 lira ve üstü yükleme yapanlar bir gün boyunca kullanabilecekleri Turkcell 10 GB bedava internet paketi kazanacaklar.

turkcell-sen-yap-diye

Görevleri Yerine Getirdim Ödülümü Nasıl Alabilirim?

İlgili haftalarda çıkan görevleri yerine getirdiğiniz takdirde Turkcell Bip uygulamasına girerek ödülünüzü alabilirsiniz. Verilen bedava internet paketleri yalnızca yurt içi kullanımında geçerlidir.

Turkcell Sen Yap Diye Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell Sen Yap Diye kampanyasına katılmak için Turkcell Bip uygulamasını indirmeniz yeterlidir. Bu uygulamayı indirdikten sonra #senyapdiye kanalını takip etmeyi unutmayın. Aksi halde yarışmalara katılamazsınız.

Bu kampanyada tüm bireysel ve kurumsal Turkcell aboneleri yararlanabilir. Kullanmadığınız internet hakkınızı sonraki günlere devredemezsiniz.

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı