Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Sim Kupon Biriktir Bedava İnternet

Turkcell Sim Kupon Biriktir Bedava İnternet

Turkcell Sim kupon biriktir sayesinde bedava internet hakkı elde edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Turkcell abonesi olmak. Turkcell, bu kampanya ile uygulama aracılığıyla bedava internet kazanmanızı sağlıyor. Turkcell Sim uygulaması ile kupon biriktirerek bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri yararlanabilir. Turkcell Sim Kupon Biriktir kampanyası ile 1 GB, 2 GB, 3 GB ve 4 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Sim kampanyası haricinde diğer Turkcell bedava internet paketleri için konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketleri için tıklayın.

Turkcell bedava mobil internet paketleri için tıklayın.

sim kupon biriktir

Sim Kupon Biriktir Kampanyası Nasıl Yapılır?

 

Turkcell Sim kupon biriktir kampanyasına katılmak için ‘Sim uygulaması’ adlı uygulamayı cep telefonunuza indirmelisiniz. Android ve IOS işletim sistemine sahip tüm telefonlara bu uygulamayı indirebilirsiniz.

Sim uygulamasına girerek her gün eklenen kuponları toplamanız yeterlidir. Topladığınız bu kuponları biriktirerek bedava internet kazanma hakkı elde edeceksiniz. Her gün topladığınız kuponlarla aşağıdaki internet seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

15 kupon – 1 GB bedava internet

30 kupon – 2 GB bedava internet

45 kupon – 3 GB bedava internet

60 kupon – 4 GB bedava internet

Turkcell Sim kupon biriktir kampanyası 18 Mart 2020 ile 16 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kuponları elde edebilmek için Sim uygulamasına girin ve karşınıza çıkan “kupon biriktir” butonuna tıklayın. Bu işlemi her gün düzenli olarak yaparak bedava internet kazanabilirsiniz.

Her Turkcell abonesi günde sadece 1 defa kupon alabilir. Ne kadarlık bir kupon çıkacağını ise Turkcell kendi belirliyor. Kuponları topladıktan sonra Sim uygulamasına girerek ‘yükle’ butonuna tıkladığınız zaman bedava internet hakkınız hattınıza yüklenecektir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  2020 Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Sim Kampanyası İptal Etme

 

Turkcell Sim kupon biriktir iptal etme işlemini başlatmak için SMS göndermeniz gerek. Sim iptal etme işlemleri için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli gelecektir:

-Haftalık 1GB – IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 1GB
-Haftalık 2GB – IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 2GB
-Haftalık 3GB – IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 3GB
-Haftalık 4GB – IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 4GB

Yazıp 2222’ye göndermeniz gerek. Bunun dışında Turkcell müşteri hizmetlerini de arayarak Turkcell Sim kupon biriktir kampanyasını iptal edebilirsiniz.

Turkcell Sim kupon biriktir kampanyası sınırlandırılmıştır. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanız yararınıza olacaktır. Kampanya limitleri aşağıdaki gibidir:

7 gün boyunca 1 GB kampanyası için 200 bin

7 gün boyunca 2 GB kampanyası için 100 bin

7 gün boyunca 3 GB kampanyası için 50 bin

7 gün boyunca 4 GB kampanyası için 25 bin

kişi belirlenmiştir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı