Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Sim Uygulaması ile 1 GB Bedava İnternet Kazan

Turkcell Sim Uygulaması ile 1 GB Bedava İnternet Kazan

Turkcell bedava internet kazanmak için şimdi tam zamanı. Her zaman yaptığı kampanyalar ile gündeme gelen Turkcell, şimdi de Sim uygulaması aracılığıyla bedava internet paketleri dağıtıyor. Turkcell’in sunmuş olduğu bu fırsat sayesinde yaz aylarında internetsiz kalmayın. Binlerce genç Turkcell’li arasına katılarak sınırsız kampanyalardan yararlanın. Turkcell sim uygulaması sayesinde bedava internet hakkının sahibi olun ve doyasıya internetinizi kullanın.

Turkcell sarı günler kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayın.

Turkcell Sim Uygulaması ile 1 GB Bedava İnternet

Turkcell Sim Uygulaması Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

 

Turkcell sim uygulaması ile bedava internet kazanmak ister misin? O halde sizde daha fazla geç kalmadan cep telefonunuza Sim uygulamasını indirin ve bu ayrıcalıklı dünyadan sizde yararlanın. Turkcell sim uygulaması nedir diye soranlar için bu uygulama aslında hayatınızın ta kendisidir. Özellikle kadınlar tarafından sıkça kullanılan uygulamalar arasında yer alan Sim uygulaması ile eviniz, kendiniz ve çocuğunuz hakkında sayısız faydalı içeriğe ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yemek tarifleri ve pratik bilgilere de bu uygulama aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Turkcell sim uygulaması bedava internet kazanmak artık çok kolay. Çekilişsiz, şartsız 1 GB bedava internet kazanmak istiyorsanız mobil cihazınıza Sim uygulamasını indirin. Sim uygulaması hediye internet fırsatları ayağınıza gelsin. Sim uygulaması ile bedava internet kazanmak için uygulamayı indirdikten sonra aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

Turkcell sim uygulaması indirildikten sonra “İndirim Paylaş” bölümünden indirim ekleyin. Daha sonra “Ayrıcalıklarım” kısmından kampanya sayfasına geçerek ilgili kampanyaya katılabilirsiniz.

Sim uygulamasını App Store ya da Play Store mağazalarından indirebilirsiniz.

Sim uygulaması kalan hakları öğrenmek için “Kalan” yazıp 2222’ye göndermeniz yeterlidir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell 25 GB hediye internet dağıtıyor

Sim kampanyası kapsamında bir gün boyunca 1 GB bedava internet hakkı da kazanmış olacaksınız.

Turkcell Sim Uygulaması İptal Etme

Turkcell sim uygulaması bedava internet kampanyası iptal etme için “IPTAL SIM HEDIYE 1” yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Turkcell sim uygulaması ile 1 GB bedava internet kampanyasına katılmanız durumunda herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ancak bir günün sonunda bedava internet hakkınız sonra erdiğinde tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı