Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone 15 Temmuz Hediyesi 2020

Turkcell 15 Temmuz Hediyesi 2020

15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan darbe girişimi sırasında halk arasında haberleşmenin aksamaması adına Turkcell 15 Temmuz hediyesi olarak bedava internet sunmuştur. Turkcell; bu duyarlı tavrından dolayı büyük beğeni toplamıştır. Darba girişiminin yaşandığı tarih olan 15 Temmuz; ülkemizde Demokrasi ve Milli Birlik Günü ilan edilmiştir. Bu bağlamda, Turkcell, her yıl 15 Temmuz tarihinde Turkcell 15 Temmuz hediyesi sunmaya devam etmektedir.

Turkcell 15 Temmuz hediyesi için tıklayın.

Vodafone 15 Temmuz hediyesi için tıklayın.

Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi için tıklayın.

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone 15 Temmuz Hediyesi 2020 fırsatı

Turkcell 15 Temmuz Hediyesi Nasıl Yapılır?

Turkcell 15 Temmuz hediyesi 2020; yarından itibaren aktif olarak sunulmaya başlanacaktır. Hediyeler; yalnızca 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde verilecektir. Bu özel günde hazırlanan hediyeleri almak için ekstra bir işlem yapmaya gerek yoktur. Bir başka deyişle, Turkcell kullanıcılarının sms gönderimi veya uygulama indirmesi söz konusu değildir. Turkcell; faturalı veya hazır kart abonelerine bu hediyeleri otomatik olarak yükleyecektir. Bunun yanı sıra, acil internet ihtiyacı bulunan Turkcell aboneleri; 15 Temmuz gününü beklemeden Turkcell bedava internet kampanyalarına katılabilirler.

Turkcell 15 Temmuz Bedava İnternet

Turkcell 15 Temmuz hediyesi 2020; yalnızca Turkcell aboneleri için sunulmaktadır. Bu kapsamda, hediye olarak verilen 1 GB internetin yanı sıra ilave 500 dakika her yöne konuşma paketinin yanı sıra 250 sms paketi sunulmaktadır. Bu hediyeler; 15 Temmuz günü itibariyle Turkcell abonelerine otomatik olarak yüklenecektir. Bunun yanı sıra, Turkcell abonelerine konuyla alakalı bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Bilhassa ücretsiz internetin kullanım detayları hakkında bilgi verilecektir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Sim Kupon Biriktir Bedava İnternet

15 Temmuz günü saat 00.00 itibariyle Turkcell abonelerine yüklenmeye başlanacak olan bedava internet ve diğer hediyelerin kullanım süresi; saat 23.59 itibariyle sona erecektir. Ancak, hediye pakedinin içerisinde bulunan sms, internet ve konuşma pakedi; gün sonunda kullanılmadığı takdirde bir sonraki güne aktarılamaz. Bir başka deyişle, 15 Temmuz hediyeleri, yalnızca o güne aittir.

Turkcell 15 Temmuz Hediyesi Ne Zamana Kadar Geçerli?

Turkcell tarafından 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde tüm Turkcell abonelerine sunulan hediye pakedi; yalnızca 15 Temmuz günü için geçerli olmaktadır. 15 Temmuz saat 00.00 ile 23.59 arasında geçerli olan hediye pakedinin içerisinde 1 GB internet, 500 dakika her yöne konuşma paketi, 250 sms paketi bulunmaktadır. Bu hediyeler; 24 saat içerisinde bitirilmediği takdirde kalan kullanım hakları silinecek ve bir sonraki güne aktarılamayacaktır. Bu yüzden, Turkcell abonelerinin tüm bu hediyeleri aynı gün içerisinde kullanması şarttır. Son olarak, bu hediyeler, Turkcell kullanıcılarına otomatik olarak gönderilmektedir.

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi

Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi kapsamında tüm kullanıcılarına 1 GB bedava internet veriyor. Bedava internet hakkının yanı sıra Türk Telekom aynı zamanda 1000 dakika her yöne konuşma ile 5000 SMS hakkı da veriyor. Mobil avantajlar dışında Türk Telekom ev interneti kullanan abonelerine de büyük bir sürpriz yaparak AKN’yi kaldırdı. AKN derdi olmadan 15 Temmuz gününü rahat bir şekilde internette geçirebilirsiniz.

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi

Böylesine özel bir günde kullanıcılarının karşısına çıkan Vodafone, pek çok sürpriz ile abonelerini mutlu etmeye devam ediyor. Vodafone 15 Temmuz hediyesi kapsamında tüm abonelerine birçok fırsat sunuyor. Vodafone ile bu özel günde 1 GB bedava internet hakkının yanı sıra her yöne 600 dakika konuşma hakkınında sahibi olabilirsiniz. Ayrıca tüm kullanıcılar 1000 SMS hakkınında sahibi olacak.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Şansa Tıkla Ücretsiz İnternet Dağıtıyor

Yorum Yap Özel Hediye Fırsatından Yararlan

Bu gönderinin altına yorum yapıp sayfayı “Sık Kullanılanlara” ekle size özel fırsatlardan sende geç olmadan yararlan.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı