Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Ücretsiz İnternet

Turkcell Ücretsiz İnternet

Turkcell ücretsiz internet, pek çok kişi tarafından sık sık aranılan ve nasıl alınabileceği öğrenilmek istenen bir şeydir. Ücretsiz internet, Turkcell tarafından kullanıcılara verilen, faturalı ve faturasız hat sahiplerinin yararlandığı paketlerden oluşmaktadır. Peki Turkcell ücretsiz internet nasıl alınır?

Diğer Turkcell bedava internet kampanyaları için tıklayın.

Turkcell internet hediye etmek için tıklayın.

 

Turkcell Ücretsiz İnternet Yapma

Ücretsiz internet kazanmak için aşağıdaki maddeleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

 • Yaani Uygulamasını İndir 2 GB Bedava İnternet Kazan: Yaani, Turkcell tabanlı bir arama motorudur. Yaani arama motoru uygulamasını indiren ve 10 gün boyunca en az 20 kez sorgulama yapan bir kullanıcı ücretsiz 2 GB hediye internet alabilmektedir.
 • Turkcell GNC Üyesi Ol 1 GB İnterneti Kap: Turkcell GNC Üyeleri, ücretsiz bir şekilde internet kazanabilmektedirler. GNC üyesi olan tüm Turkcell hat sahipleri, 45 TL ve üzeri her bakiye yükleme işleminden 1 GB ücretsiz internet hediyesi kazanabilmektedirler.

 

Turkcell Ücretsiz İnternet Hilesi

Herhangi bir şey yapmadan, bir uygulama indirmeden ve bir görev yapmadan Turkcell’de ücretsiz hediye internet kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey, aşağıdaki maddeleri takip etmek olacaktır.

 

 • Salla Kazan ile 10 GB İnternet Kazan: Turkcell salla kazan, tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri için son derece önemli bir uygulamadır. Her Cuma açılan salla kazan uygulaması, 500 MB’dan 10 GB’a kadar internet kazandırmasıyla bilinmektedir.
 • GEL MB: Turkcell’den ücretsiz hediye internet kazanmak için GEL MB yazıp 2222’ye sms gönderebilirsiniz. SMS gönderiminin ardından ücretsiz hediye internet hemen hesabınıza yüklenecektir.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2020

turkcell hediye internet

Joker Hediyeleri Kampanyası

Joker Hediyeleri kampanyası, Turkcell tarafından ses hattı müşterilerine özel olarak verilen hediye kampanyasıdır. Joker Hediyeleri Kampanyası’na göre, paketini bir üst tarifeye geçirenler ücretsiz 1 GB ile 10 GB arasında hediye internet kazanabilmektedirler.  Fakat ne yazık ki bu kampanyanın süresi dolmuştur.

 

Sim Kupon Biriktir Kampanyası

Sim uygulamasını indiren ve uygulama üzerinde günlük olarak yüklenen kuponları biriktiren Turkcell hat sahipleri, ücretsiz internet hediyesi kazanmaktadırlar. Kuponları toplayan kullanıcılar, daha sonra bu kuponları internete dönüştürebilmektedirler. Fakat bu hizmetin de süresi dolmuştur.

 

Turkcell Ücretsiz İnternet Kazan

Turkcell hat sahipleri, Turkcell tarafından verilen ücretsiz internet kazanımları edinebilirler. Kullanıcılara verilen bu faydalardan yararlanmak isteyen hat sahipleri, aşağıdaki maddeleri takip ederek ücretsiz hizmet alabilirler.

 

 • Otomatik Ödeme Talimatı Ver 5 GB Kazan: Turkcell’in sunmuş olduğu ücretsiz internet kazanma yollarından biridir. Faturalı hat sahipleri, banka hesapları üzerinden otomatik ödeme talimatı vermeleri durumunda bir gün geçerli 5 GB ücretsiz internet kazanabilmektedirler.

 

 • BİP Uygulamasını Kullan Haftalık 2 GB İnternet Kazan: BİP uygulamasını indirip kullanan Turkcell faturalı ve faturasız hat sahipleri, en az 2 GB internet kazanıyorlar. Söz konusu internet 1 hafta süreli olmakla beraber, geçerlilik süresi devam etmektedir.

 

Fizy Dinle Bedava İnternet Kazan

Turkcell’in müzik uygulaması olan Fizy’ yi indiren üyeler, ücretsiz 1 GB internet kazanabilmektedirler.

 • Fizy Dinledikçe 1 GB Kazan: Turkcell Fizy uygulamasını kullanan ve müzik dinleyen kullanıcılar 1GB’a kadar internet hediyesi kazanabiliyorlar.
 • 1 Ay içerisinde Fizy uygulamasında 100-249 arası şarkı dinleyen kullanıcılar 250 MB internet kazanıyor.
 • 1 Ay içerisinde 250-499 arası şartkı dinleyen kullanıcılar 500 MB internet kazanıyor.
 • 1 Ay içerisinde 500 ve üzeri şarkı dinleyen kullanıcılar 1 GB internet

 

 

Bip Hediye Yarışı

Turkcell Bip uygulaması 5 GB internet hediyesi vermektedir, internet hediyesi alabilmek için aşağıdaki şartları karşılamış olmanız gerekir.

 • Bip uygulamasını indiren ve BİP üzerinden mesaj atan kullanıcılar, attıkları her bir mesaj karşılığında 1 puan ve yaptıkları her bir aramadan 2 puan kazanırlar.
 • Bip’i arkadaşlarını veya yakınlarına indirtenler ise her bir indirme başına 100 bin puan kazanırlar, Bip’i indiren kullanıcının son 1 ay içerisinde BİP indirmemiş ve kullanmamış olması ana faktördür.
 • Turkcell ücretsiz internet kampanyasından BİP ile faydalanmaya devam edebilmek için, toplamda 305 bin puan toplamanız gerekiyor. 305 bin puan toplayan bireyler, haftalık 5 GB ödül kazanıyor.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell 10 Kasım Bedava İnternet 2020

 

Turkcell Ücretsiz İnternet Kazanma

Turkcell Ücretsiz internet kazanmak isteyen binlerce kullanıcı, internet kazanabilmek için yapması gerekenleri öğrenmek istiyor. Aşağıda hiçbir para ödemeden, herhangi bir karşılık vermeden hediye internet kazanabileceğiniz seçenekler mevcuttur.

 

 • Faturalı Hatta Geç 3 GB İnternet Kazan: Turkcell, faturalı hatta geçen kullanıcılarına en az 3 GB internet vermektedir. Hemen şimdi hazır kart yerine faturalı hatta geçebilir ve ücretsiz 3 GB internet kazanabilirsiniz.
 • BİP İndir 10 GB Kazan: Bip uygulamasını indirerek, sadece BİP’te geçerli 10 GB internet kazanabilirsin, böylelikle Whatsapp kullanmana ve dolayısıyla internetn harcamana gerek kalmaz.

 

Turkcell Ücretsiz İnternet Kampanyaları

 • Akıllı Faturaya Geç 5 GB Kazan: Akıllı faturaya geçen Turkcell müşterileri, 5 GB ücretsiz internet kazanabilmektedirler. Akıllı Fatura, faturanın limitini aşmamasını sağlar.
 • Otomatik Ödeme Talimatı Ver 5 GB Kazan: Otomatik ödeme talimatı, faturalarınızın banka tarafından otomatik ödenmesini sağlar. Turkcell mobil faturanıza otomatik ödeme talimatı verirseniz, 5 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

 

Turkcell Ücretsiz İnternet Kampanyaları

 

 • Paycell ile Alışveriş Yap İnternet Kazan: Faturasını Pay Cell ile ödeyen, ödemelerini ve diğer internet alışverişlerini de Paycell ile yapan bireyler, her alışverişlerinde sürpriz internet hediyeleri kazanıyor.

Turkcell Ücretsiz İnternet Gönderme

Bir yakınınıza veya sevdiğinize hediye internet göndermek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ediniz.

 • Telefonunuzun kısa mesajlar bölümüne gelin.
 • HEDIYE yazın ve bir boşluk bırakın ardından HAFTALIK yazıp bir boşluk bırakın.
 • Son olarak 1 GB yazıp boşluk bıraktıktan sonra hediye GB göndereceğiniz telefon numarasını yazın ve 2222’ye mesaj gönderin.
 • Tanıdığınız veya sevdiğiniz kişiye bu işlemden sonra 1 GB hediye gitmiş olacak.

 

Turkcell 8 GB Hediye Nasıl Yapılır?

Turkcell’e yeni geçen tüm müşteriler, her ay 2 GB olmak üzere 4 ay boyunca internet hediyesi alırlar ve toplamda 8 GB hediye internet kazanmış olurlar. Sizde hemen Turkcell’e geçin ve 8 GB hediye internet kazanın.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı