Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Uçuran 10 GB İnternet Paketi

Turkcell Uçuran 10 GB İnternet Paketi

Turkcell’in en çok tercih edilen paketleri arasında yer alan ‘Uçuran 10 GB’ ile doyasıya internetin keyfini sürebilirsiniz. Uçuran 10 GB paketi ayda yalnızca 75 liraya sizleri bekliyor. Bu paketin en güzel yanlarından biri ise sunmuş olduğu hediyeler! Uçuran 10 GB paketini satın aldıktan sonra Turkcell tarafından hattınıza Fizzy’de kullanabileceğiniz 5 GB internet ve Bip uygulamasında geçerli 5 GB bedava internet paketi tanımlanacak.

Turkcell bedava internet paketleri için tıklayın.

Bedava internet Turkcell 2222 kampanyası için tıklayın.

turkcell uçuran internet

Uçuran 10 GB Paketi Detayları

Turkcell Uçuran 10 GB paketinin yanı sıra diğer uygulamalar içinde verdiği ücretsiz internet hakları ile gerçektende uçuruyor. Uçuran 10 GB paketinin ayrıntıları ise şu şekilde:

 

Ayda 75 liraya 10 GB internetin sahibi olabilirsiniz. Buna ek olarak Fizzy ve Bip’te kullanabileceğiniz ekstradan 5’er GB internet hakkı da tarafınıza ücretsiz olarak tanımlanıyor. Bedava internet dünyasından faydalanmak isteyenler için Uçuran 10 GB paketi size göre.

Uçuran 10 GB internet paketi kampanyası 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir.

75 liraya KDV dahildir. 10 GB hakkını aşmadığınız sürece ayrıca faturalandırılmazsınız.

Uçuran 10 GB internet paketi yalnızca Turkcell bireysel faturasız hat sahipleri için geçerlidir.

Pakette yer alan kullanım haklarınız bir sonraki aya devretmez.

Pakette sunulan hizmetler bir başka kişiye devredilmez.

Uçuran 10 GB paketinde bulunan tüm hakların kullanımı bireyseldir. Ticari amaçla kullanılması yasaktır ve tespiti halinde gerekli hukuki işlemler başlatılır.

Paketteki bütün hizmetler yalnızca yurt içerisinde geçerlidir.

Paket kapsamında dergilik servisi üyeliği hakkı da tarafınıza tanınır ve yanında 5 GB bedava internette hattınıza tanımlanır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Turkcell 15 Temmuz Hediyesi Bedava İnternet

Fizzy’de kullanmanız için verilen 5 GB bedava internet Facebook, Youtube ve Twitter gibi sosyal medya platformaları için geçerli değildir.

Uçuran 10 GB Nasıl Yapılır?

Turkcell Uçuran 10 GB internet paketi satın almak için “UCURAN 10GB” yazın ve 2200‘a gönderin. Satın alma işleminizden sonra tarafınıza bildirilecek olan onay SMS’i sonrasında paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. 1 ayın sonunda eğer hattınızda yeterli TL varsa Uçuran 10 GB paketi yenilenir.

Uçuran 10 GB iptal etme işlemi için ‘IPTAL UCURAN 10GB‘ yazın ve 2200‘a gönderin. Bu mesajınızdan sonra uçuran paketiniz iptal edilmiş olacak.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı