Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi 2020

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi 2020

15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan darbe girişiminin olumsuz etkilerini silmek ve bu kötü günü unutturmak adına abonelerine birçok avantaj sunan Vodafone; Vodafone 15 Temmuz hediyesi 2020 ile de bu faaliyetlerine devam etmektedir.

Vodafone bedava internet paketleri için tıklayın.

Vodafone yanımda ile arkadaşını davet et bedava internet kazan fırsatı için tıklayın.

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi Nasıl Yapılır?

Vodafone 15 Temmuz hediyesi kapsamında sunulacak olan fırsatlar henüz aktif olmamakla beraber 15 Temmuz günü saat 00.00 itibariyle abonelerin kullanımına sunulacaktır. Hediyeler ise bir hayli geniş kapsamlıdır. 1 GB internetin yanı sıra 600 dakika konuşma ve 1000 sms pakedi bulunmaktadır. Bu imkanlardan faydalanmak isteyenlerin herhangi bir uygulama indirmesine veya sms yollamasına gerek yoktur. Vodafone tarafından 15 Temmuz tarihinde abonelerin hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan hatlarına yüklenecektir.

15 Temmuz öncesinde interneti ihtiyacı olanların ise Vodafone bedava internet kampanyalarına katılması tavsiye edilmektedir. Bilhassa Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde birçok imkandan faydalanmak mümkün!

Vodafone 15 Temmuz Bedava İnternet

Vodafone 15 Temmuz hediyesi olarak bedava internet sunmayı tercih etmektedir. Ancak, internet dışında bedava sms ve dakika ihtiyacı olanları da unutmayan Vodafone; konuşma ve sms paketleri ile de herkesin ihtiyacına yönelik çözümler sunuyor.

Vodafone 15 Temmuz bedava internet kampanyası kapsamında Vodafone abonelerine 1 GB bedava internet sunulmaktadır. Bunun yanı sıra, şebeke içi kullanabilecekleri 600 dakika konuşma paketi ve 1000 sms paketi hediye edilmektedir. Ancak, bu hediyelerin 15 Temmuz günü saat 00.00 ile 23.59 arasında geçerli olduğunu söylemeliyiz. 24 saat içerisinde kullanılmayan internet, sms ve konuşma paketleri; gün sonunda silinecek ve bir sonraki güne aktarılmayacaktır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Saçma Güzel Online M Tarifesi

Vodafone 15 Temmuz Kampanyası

Vodafone; 15 Temmuz gibi ülkemizin bağımsızlığı adına hayati bir öneme sahip olan bu günde hiçbir abonesini yalnız bırakmamaktadır. Vodafone 15 Temmuz kampanyası ile tüm Vodafone aboneleri; bu anlamlı günde iletişim konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaklardır. 1 GB bedava internet ile beraber yalnızca şebeke içi geçerli olan 600 dakika konuşma paketi ve 1000 sms paketi ile bu özel günde insanlar Vodafone abonesi olmanın keyfini çıkaracaklardır.

Vodafone 15 Temmuz kampanyasından faydalanmak yalnızca Vodafone abonelerine özgüdür. Ayrıca, Vodafone abonelerinin hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan tüm bu fırsatlar hatlarına yüklenmiş olacaktır.

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi Gelmedi!

Vodafone tarafından sunulan 15 Temmuz’a özel hediye paketlerinin gelmediği hallerde Vodafone abonelerinin vakit kaybetmeden Vodafone müşteri temsilcisiyle iletişim kurması gerekir. Müşteri hizmetlerine ulaşmak isteyenler 542’yi aramalıdırlar.

Yorum Yap Özel Hediye Fırsatından Yararlan

Bu gönderinin altına yorum yapıp sayfayı “Sık Kullanılanlara” ekle size özel fırsatlardan sende geç olmadan yararlan.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı