Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone 19 Mayıs Kampanyası 2020

Vodafone 19 Mayıs Kampanyası 2020

Vodofone her zaman olduğu gibi özel günlerde yine müşterilerini hediyelerle şaşırtıyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında vodafone 19 mayıs kampanyası 2020 ile güzel sürprizler sunuyor. Bu kampanyalar özellikle korona virüsü sebebiyle okula devam edemeyen öğrencilere destek olması açısından önemlidir.

Sadece öğrencileri değil aynı zamanda evlerimizde kaldığımız şu günlerde evden çalışan genç vodofone kullanıcıları için ilaç gibi gelecektir. O zaman gelin Vodofone 19 Mayıs için nasıl bir hediye hazırlamış beraber bakalım.

Vodafone bedava internet paketleri için tıklayın.

Vodafone cihaz kampanyaları hakkında bilgi almak için tıklayın.

Vodafone 19 Mayıs Kampanyası 2020

Vodafone 19 Mayıs Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda verdiği internet paketi hediyeleriyle kendinde söz ettiren Vodafone her zaman olduğu gibi bu özel günde de müşterilerine vodafone 19 mayıs kampanyası 2020 çerçevesinde internet paketi hediyesi etmektedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte Vodofone müşterileri de birçok işlemi akıllı telefonları üzerinden yapmaktadır. Vodofone bu müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla Vodofone Yanımda uygulamasını indirerek hatları ile ilgili her türlü işlemi kolaylıkla gerçekleştirebiliyorlar. Bu aynı zamanda kampanya ve özel hizmetlerden yararlanmalarını da sağlayan özel bir hizmettir.

Ancak her şeyin internet üzerinden yapılması internet kullanımını da artmaktadır. Müşterilerinin internet ihtiyacını karşılamak amacıyla Vodofone 19 Mayıs kampanyası ile bedava internet dağıtmaya devam ediyor. 26 yaş ve altı Vodofone kullanıcıları Vodofone Yanımda uygulaması ile bu kampanyadan faydalanabilirler.

Vodafone 19 Mayıs Hediyesi Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodofone ile ayrıcalıklar dünyasında yerini alan genç Vodafone kullanıcıları bu sene Vodofone #evdekal diyerek sizlerin internet ihtiyacına çözümler getirmeye devam etmektedir. Vodofone operatörünün 19 Mayıs sebebiyle hazırlamış olduğu ve gençleri sevindiren bu uygulaması ile tam olarak 2 GB internet hediye etmektedir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Ramazan Kampanyası 2020

Vodafone 19 mayıs kampanyası 2020 ile 2 GB interneti hattına yükleyip kullanmak için sabırsızlanan genç Vodofone Freezonelular 19 Mayıs 2020 tarihinden itibaren bu kampanyadan yararlanabilecekler. Ayrıca 19 Mayıs bedava 2GB internet paketi kampanyasını Vodofone tarifelerine ek olarak kullanabilecekler.

Vodafone 19 Mayıs Kampanyası Katılım Koşulları

Vodafone 19 mayıs kampanyası 2020 internet hediyesinden faydalanmak için öncelikle bazı işlemler yapmanız gerekmektedir. 26 yaş ve altı Vodofone üyesi olmanız gerekmektedir ve akıllı telefonlarınıza Vodofone Yanımda uygulamasını indirmelisiniz. Sadece 26 yaş ve altı müşterilerinin faydalanabildiği Vodofone Freezone uygulamasına kayıtlı olmalısınız.

Zaten Vodofone Freezonelu iseniz Vodofone Yanımda uygulamasında size uygun hediye paketler içerisinde 19 Mayıs kampanyasını görebilirsiniz. Vodofone Yanımda uygulaması üzerinden 19 Mayıs hediye internet paketini hattınıza yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı