Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Dağıtıyor

Zaman zaman Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone gibi pek çok firma hat sahipleri için çeşitli kampanyalar düzenleyebilir. Özel günlerde hediye internet, bedava internet kampanyaları, ödüllü internet hediyeleri veya bunun gibi pek çok kampanya müşterilere ücretsiz internet fırsatı sunarak kullanıcıların daha fazla internet hakkı kullanabilmesini sağlar. Ücretsiz bir şekilde yapılan internet kullanımı ekonomik açıdan da tasarruf sağlayan bir etmen olmaktadır.

Vodafone FreeZone müşterileri için 2 GB bedava internet dağıtıyor. Turkcell, Türk Telekom ve diğer hatlar olduğu gibi Vodafone firması da zaman zaman müşterileri için özel hediye internet fırsatları sunuyor. Bu fırsatlardan birisi de Vodafone’un FreeZone’lu olan kullanıcılara 2 GB hediye internet etmesi. Peki kampanyaya nasıl katılım sağlanır? Ne kadar geçerli? Neler yapmak gerekiyor?

Vodafone 2 GB bedava internet veriyor

Vodafone, FreeZone’lu olan kullanıcılarına 2 GB hediye internet veriyor. Vodafone hattı olan bazı kullanıcıların yararlanabileceği bu kampanya ile müşteriler 2 GB hediye internetin sahibi olabilir, kazandıkları internet ile zaman geçirebilir.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Dağıtıyor
Vodafone 2 GB Bedava İnternet Dağıtıyor

Kampanyaya katılmak isteyen Vodafone müşterilerinin öncelikle yukarıda da belirttiğimiz gibi FreeZone müşterisi olması gerekir. Sonrasında yapması gereken işlem Pazartesi günü 30 TL üzeri bakiye yüklemesi yapmasıdır. 30 TL yükleme işleminin yanı sıra 29 TL ve üstü paket satın alımlarında da bu durum geçerli olmaktadır. Kampanyadan yalnızca 26 yaş altında olan bireysel faturasız hat sahipleri yararlanabilir.

29 TL üstü paket satın alımda veya 30 TL üzeri bakiye yükleme işleminde operatör kullanıcılarına 2 GB hediye internet verilecek. 2 gün boyunca kullanılabilecek olan hediye internet ile müşteriler doyasıya zaman geçirebilecek. Yalnızca yurt içinde geçerli olacak internet paketinin geçerlilik süresi SMS onayının gelmesi ile birlikte başlar.

Paket ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer detay ise SMS onayı geldikten sonra paketin 2 günlük sürenin ardından sonlandırılmasıdır. Bunun yanı sıra paket bittikten sonra yenilenmez. Ayrıca pakette kalan haklar bir sonraki döneme devredilmez veya herhangi bir aktarım yapılmaz. Kalan haklar süre dolduğunda kaldırılır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone 3’lü Paketler 2020

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı