Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone 2 GB hediye internet dağıtıyor

Vodafone müşterileri için 2 GB hediye internet dağıtıyor. Bu ay içerisinde geçerli olan kampanyaya katılım ise oldukça kolay. Turkcell ve Türk Telekom firmalarının yaptığı gibi Vodafone firması da müşterilerine zaman zaman hediye internet paketi dağıtarak onları sevindiriyor.

İnternetin 2000’li yıllardan sonra ülkemize girmesi ile birlikte firmalar o zamanlar hediye internet kampanyasına pek yanaşmıyordu. Kullanıcıların internet kullanım oranı yükseldikçe Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kullanıcılara bedava internet kampanyaları sunarak kendi ürünleri ve hizmetlerini teşvik etmeye başladı. Vodafone, kendi hizmetini teşvik etmek için müşterilerine oldukça uygun bir kampanya sunuyor.

Vodafone 2 GB hediye internet ile müşterilerini sevindiriyor

Pek çok Vodafone kullanıcısı bulunmaktadır. Bu kullanıcılardan bazıları hediye internet kampanyalarını takip etmektedir. Vodafone’un oldukça uygun bir şekilde sunduğu yeni bir kampanyaya göre mobil ödeme hizmetinden yararlanan kullanıcılar 2 GB cepten internet kazanıyor. Kampanya şartları ise kullanıcıları zorlamayacak cinsten.

Vodafone 2 GB hediye internet dağıtıyor
Vodafone 2 GB hediye internet dağıtıyor

Günlük hayatınızda zaman zaman online alışveriş yapıyorsunuz. Bu alışverişler sayesinde yeni ürünler alıyor, kendinizi mutlu ediyorsunuz. Vodafone, ek bir harcama yapmadan günlük hayatınızda yaptığınız internet üzerindeki harcamaların birini mobil ödeme ile yaptığınız takdirde internet paketi dağıtıyor.

Vodafone müşterilerinin bu kampanyaya katılabilmesi için KATIL 2 GB yazıp 2020’ye SMS göndermeleri gerekiyor. Bu işlemi yapan hat sahiplerinin yapması gereken bir diğer aşama App Store, Google Play veya Samsung Galaxy Store üzerinden Vodafone Mobil Ödeme yöntemini kullanarak tek seferde 10 TL ve üzeri bir harcama yapmak. Düşük bir sınıra sahip bu kampanya ile müşteriler haftalık 2 GB internet kazanacak.

Haftalık 2 GB internet paketinin 20 TL ve üzeri bir fiyattan satıldığı düşünüldüğünde bu kampanya pek çok müşteri için yararlı bir fırsat olabilir. Bir taraftan ürün alarak bir taraftan ücretsiz internetin keyfini çıkarmak müşterileri sevindirebilir. 15 Ekim 2020 tarihine kadar geçerli olan Vodafone 2 GB hediye internet kampanyası yalnızca yurt içi internet kullanımında geçerlidir. Kampanya hakkında Vodafone’un değişiklik yapma hakkı bulunuyor.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone 2 GB Bedava İnternet Dağıtıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı