Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone 20 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone 20 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone bedava internet kampanyasına devamlı olarak yenisini ekliyor, son olarak ortaya çıkardığı ‘’İnternet Avcıları’’ adlı oyunu ile hem genç müşterilerini eğlendiriyor hem de internet kazanmalarını sağlıyor. Amaçları ise bitleri avlamak şartıyla puan kazanmaktır. Bu sayede kazanılan puanlarla toplamda Vodafone 20 GB bedava internet paketi kazanabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken 26 yaşından küçük müşterileri için oluşturulmuş olan ‘’İnternet Avcıları’’ oyunu için indirme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

vodafone internet avcıları

Vodafone 20 GB Hediye İnternet Katılım Koşulları

‘’Vodafone İnternet Avcıları’’ isimli oyunu oynamak için en başta, telefonlarınızda bulunan bir uygulama olan Play Store ya da App Store üzerinden bu oyunu indirmeniz gerekmektedir. İndirdikten sonra, oyunu oynamaya başlarsanız ve aylık 20 GB internet kazanmak için Vodafone kullanım şartlarını kabul etmiş olursunuz. Bunun yanında oyun oynarken avlanacak bit sayısı günlük 2 bin bit olarak belirlenmiş olup, Bitleri yakalamanız halinde aylık toplam Vodafone 20 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone 5 GB bedava internet kampanyası için tıklayın.

‘’Vodafone İnternet Avcıları’’ Oyununda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

‘’Vodafone İnternet Avcıları’’ isimli oyununun amacı bedava internet kazanmanız içindir. Bu yüzden oyun sırasında kazanılan bitlerin kendi adınızla oluşturduğunuz profilinize yüklenebilmesi gerekiyor. Bunu yapabilmeniz için ‘’Ayarlar’’ bölümünden ‘’Veri Paylaşım İzni’’ni açmanız gerekmektedir. Bunun dışında dikkat edilmesi gereken bir diğer mevzuda, cihazınızın ‘’Konum’’ ayarlarının açık olması gerekiyor. Bu iki maddeye dikkat edilmesi durumunda ayda 20 GB bedava internet kazanmanız mümkün hale geliyor.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom Bedava İnternet Sitesi

Vodafone ile Ayda 20 GB Hediye İnternet

‘’Vodafone İnternet Avcıları’’ oyununu oynamak için, Android cihazlarda bulunan Play Store’dan ve İOS cihazlarda bulunan App Store’dan indirebilirsiniz. Eğer bir şekilde uygulamayı telefondan kaldırırsanız kazandığınız bütün bitleri tamamen kaybedersiniz ve bu yüzden bedava internet hakkınızı da kaybetmiş olursunuz. Oyunu tekrar yüklemeniz durumunda ise, bitleriniz tekrar yüklenmez ve baştan başlanırsınız. Vodafone tarafından hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri için tasarlanmış bu uygulama ücretsiz olmakla birlikte, sadece bitlerin telefona yüklenmesi anında mobil internet gerektirir. Ayrıca ayda 20 GB Vodafone bedava internet kazanırsanız, Vodafone tarafından SMS yoluyla bilgilendirilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı