Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone 20GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone 20GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone bedava internet kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin. Vodafone’un sunduğu tüm kampanya ve bedava internet paketlerini burada sizler için hazırlıyoruz. Vodafone 20GB bedava internet paketi kazanmak istiyorsan hemen Vodafone İnternet Avcıları oyununu telefonuna yükle.

Vodafone internet avcıları oyununu yükledikten sonra oyunda bulunan bitleri avlayarak puan kazanmaya başla. Kazandığınız bu puanlarla Vodafone bedava internet hakkı kazanabiliyorsunuz. Bu oyun sayesinde bir ayda toplam 20GB bedava internet kazanma şansı elde edebiliyorsunuz. Vodafone internet avcılar oyunu, Vodafone tarafından 26 yaşından küçük kişiler için çıkarılmıştır.

Vodafone bedava internet veren uygulamalara ulaşmak için tıklayın.

Vodafone 20GB Hediye İnternet Katılım Koşulları

Vodafone İnternet Avcıları oyununu indirip oynayanlar, Vodafone kullanım şartlarını da kabul etmiş sayılır. İnternet avcıları oyununda günlük avlanacak olan toplam bit sayısı 2000 olarak belirlenmiştir. Bu rakamın üzerinde bit elde edemezsiniz.

İnternet avcıları oyunu ile 1 ayda 20GB üst limite kadar ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

İnternet Avcıları Oyununda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bedava internet için oynadığınız Vodafone internet avcıları oyununda elde ettiğiniz bitlerin profilinize yüklenmesi için ayarlar kısmından veri paylaşım iznini açmanız gerekmektedir. Ayrıca oyunu oynarken muhakkak cihazınızın konumunu açmanız gerekmektedir.

Vodafone İle Ayda 20GB Hediye İnternet

Vodafone İnternet Avcıları oyununu IOS cihazlarda APP Store’dan, Android cihazlarda ise Play Store’dan indirebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuzdan kaldırdığınız anda bitlerinizi kaybedersiniz. Vodafone’un hazırlamış olduğu bu uygulama tamamen ücretsizdir.

Ayda 20GB hediye internet kazandığınız takdirde SMS ile tarafınıza bildirilecektir. Vodafone bedava internet 2019 kampanyaları son sürat devam ediyor.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet 2020
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı