Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone 25 GB hediye ediyor

Vodafone yeni müşterilerine 25 GB hediye internet dağıtıyor. Firmanın başlattığı bu kampanya ile birlikte müşteriler taahhüt sözü verdiklerinde oldukça uygun paketler elde ederken aynı zamanda 1 ay boyunca ücretsiz hizmet alacak.

Birçok şirketin yaptığı gibi Vodafone firması da yeni müşteri çekmek için onlara daha uygun fiyatlı teklifler sunmaktadır. Normal paket fiyatlarına göre daha düşük olan bu paketler arasında zaman zaman ücretsiz hediyeler de yer alıyor. Bu sayede firma daha fazla müşteriyi çekmek istiyor. Eğer Vodafone şirketinin başlatmış olduğu bu kampanyaya katılmak istiyor ve 1 ay boyunca ücretsiz internetin keyfini çıkarmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok kolay.

Vodafone 25 GB hediye internet dağıtıyor

Vodafone, faturasız abonelerin katılabileceği yeni bir kampanyaya imza atıyor. Oldukça uygun fiyatlı yer alan kampanyalar ile birlikte müşteriler ilk ay ücretsiz internetin keyfini çıkaracak ve bununla birlikte birçok fırsattan da yararlanacak. Her şeyin dahil olduğu bu paketler ile birlikte hatta yeni dahi olmuş kullanıcılar düşük fiyatlı paketler ile keyfine bakabilecek.

Zade Games Pişti ile 5 GB hediye internet
Vodafone 25 GB hediye ediyor

Vodafone’un Süper Kolay Paket 25 kampanyasına dahil olmak isteyen müşteriler aylık 30 TL’ye 25 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS alacak. Düşük bir fiyata sahip kampanya yeni kullanıcılar için ilk ay ücretsiz bir şekilde kullanılacak. Yani müşteriler 2 ay boyunca 30 TL ödeyerek 50 GB internet, 1.500 dakika konuşma ve 500 SMS paketine sahip olacak.

Vodafone müşterilerinin sahip olacağı bu paket birçok kolaylığa da imkan tanıyor. Kullanıcılar TL yüklemeden banka veya kredi kartı ile ödeme yapabilir, 28 gün boyunca paketi kullanabilir ve üst üste satın alım yapabilir. Ayrıca Vodafone 25 GB hediye internetin dağıtıldığı bu kampanyada telsiz kullanım ücreti de paket içerisinde dahil ediliyor.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet 2021 Kampanyası

Vodafone müşterilerinin kampanya hakkında bilmesi gereken bazı detaylar bulunuyor. Yalnızca yeni kullanıcıların katılabileceği bu kampanyadan 31 Ocak 2020 tarihinden sonra Vodafone faturasız hatta gelen müşteriler yararlanacak. 28 gün boyunca geçerli olan paketler ile ilgili değişiklik yapma hakkı Vodafone şirketine aittir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı