Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone 5 GB hediye internet ve ücretsiz kargo fırsatı sunuyor

Vodafone kullanıcılarına 5 GB hediye internet ile birlikte 15 TL indirim ve ücretsiz kargo fırsatı sunuyor. Sosyopix ile anlaşmalı yeni bir kampanyaya göre Vodafone, Sosyopix mağazasından alacağınız belirli ürünler için ücretsiz internet paketi sağlayacak. Fotoğraf baskısı, albüm, takvim, metal baskı gibi pek çok ürün ile bilinen Sosyopix, çerçeve satışları ile de öne çıkmaktadır. Vodafone ile anlaşan firma, bu firmadan alınacak belirli ürünler için şartlara uyan kullanıcılara 5 GB hediye internet dağıtacak.

Vodafone 5 GB hediye internet için kullanıcılarına kampanya sunuyor

Vodafone, müşteriler için Sosyopix ile anlaşmalı yeni bir kampanyaya imza atıyor. 31 Ekim 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanyaya göre müşteriler Sosyopix’ten 3 adet yapışkan kare çerçeve sipariş ettiğinde 15 TL indirimin sahibi oluyor. İndirimin yanı sıra ürünler müşteriye ücretsiz kargo seçeneği ile sunuluyor. Bu fırsatların yanında Vodafone 5 GB hediye internetin de sahibi oluyor.

Vodafone 5 GB hediye internet ve ücretsiz kargo fırsatı sunuyor
Vodafone 5 GB hediye internet ve ücretsiz kargo fırsatı sunuyor

Kampanyaya katılmak için Vodafone abonelerinin “Fırsatı Kullan” butonuna tıklamaları ve aldıkları şifreyi Sosyopix üzerinden 3 adet yapışkan kare çerçeve ürünü için kullanmaları gerekiyor. Kullanım sağlamak için ödeme ekranında kuponun eklenmesi gerekli. Kupon tanımlandıktan sonra fırsatlar aktif olmuş demektir. Bu sayede bu kampanyadan üçlü fırsata sahip olacak.

Vodafone 5 GB hediye internet kampanyasına katılırken 3 ürünün de ayrı bir şekilde eklenmesi gerekiyor. Alışveriş tamamlandıktan sonra internet paketi hattınıza otomatik olarak yüklenir. Bu sırada herhangi bir telefon numarası belirtilmesine gerek yok. Çünkü zaten kod alırken telefon numaranız o koda özel olarak geliştirilmiştir.

Vodafone müşterileri bu kampanyadan yalnızca 1 defa yararlanabilir. Kampanya için kullanılan kupon kodları tek kullanımlık olup farklı bir kampanya için kullanılamaz. Kampanyadan yalnızca Vodafone hattı aktif olan, kısıtlı olmayan, dondurulmayan veya iptal edilmeyen kullanıcılar faydalanabilir. Ek olarak daha önce Vodafone hattı olup farklı bir hatta taşınan kullanıcılar bu kampanyaya dahil değildir. Kampanya üzerinde değişiklik yapma hakkı Sosyopix ve Vodafone şirketinde saklıdır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı