Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone 5 GB İnternet Kampanyası

Vodafone 5 GB İnternet Kampanyası

Vodafone’nun kendi müşterilerini sunduğu tarife olan “Uyumlu 5 Tarifesi” sayesinde, artık müşteriler tarifeye değil, tarifeler müşterilere göre oluşturuluyor. Bu sayede “Uyumlu 5 tarifesi” Vodafone kullanıcıları tarafından çok fazla talep edilen tarifeler arasında yer alıyor.

Bu paket sayesinde, ay içerisinde kullanmadığınız dakika, internet ve SMS diğer aya devrediyor. Yani “sonraki aya devretme” özelliğiyle birlikte kazanan müşteriler oluyor ve fatura aşım sorunu da yaşamıyorsunuz.

Vodafone hediye internet için tıklayın.

Vodafone Uyumlu 5 Tarifesi ile İlgili Ayrıntılar

Vodafone 5 GB İnternet kampanyası kapsamında olan Uyumlu 5 Tarifesi, Vodafone’un bireysel faturalı hat sahipleri için oluşturduğu bir kampanyadır. Aylık kullanım ücreti 55 Türk Lirası olarak belirlenmiştir, yıllık taahhüt var ise daha cazip bir ücretle sunulmaktadır. Tarifenin içerisinde bulunan SMS haklarınızın bitmesi halinde kullanılan her SMS’in ücreti 40,75 krş.  İnternetin bitmesi durumunda ise 100 KB internet kullanımı 0,57 krş.  Konuşmalarınızın bitmesi durumunda her dakika 50, 75 krş. olarak belirlenmişlerdir.

Uyumlu 5 tarifesi” bitmesi halinde Vodafone siz bilgilendirme mesajı gönderir. Bunun yanında Vodafone’un “Durma” özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Uyumlu Tarifesi ile 1 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone uyumlu tarifesi için geçiş yapan müşterilerine özel 1 yıl boyunca kullanabilmeleri için her ay 1 GB bedava internet hatlarına yükleyecektir.

vodafone 5gb internet kampanyası

Uyumlu 5 tarifesinden Kimler Faydalanabilir?

Vodafone Uyumlu 5 tarifesine geçmek için Vodafone abonelerinin son 1 ay faturasız hat sahibi iken faturalı hatta geçmiş olmalı gerekiyor. Bunun dışında yeni Vodafone hattı edinenler ise “Vodafone Uyumlu 5 tarifesine geçmeleri için 12 aylık taahhüttü imzalamaları gerekmektedir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et

 

Vodafone Uyumlu 5 Tarifesine Nasıl Başvurulabilir?

Vodafone uyumlu 5 tarifesi abonesi olabilmek için Vodafone cep merkezlerine gitmeniz gerekiyor. Bu sayede İşlemlerinizi rahat ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca Vodafone’un resmi internet sitesinde ki ‘’Tarifeler’’ bölümüne giriş yapıp ‘’Uyumlu Tarifeler’’ menüsünde ‘’Hemen Başvur’’ butonuna tıklayıp ‘’Vodafone Uyumlu 5 tarifesine geçiş yapmak için başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz. Uyumlu 5 tarifesine geçen her müşteri içinde özel olarak ilk üç ay kullanılması için aylık 2 GB bedava internet kampanyası hatlarına tanımlanacaktır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı