Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri

Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri

Vodafone Altın Kulüp tarifesi ile ev kadınlarına özel bir kampanya yaparak birbirinden cazip fırsatlarla karşınıza çıkıyor. Yalnızca gençler için değil aynı zamanda ev hanımları içinde özel tarifeler çıkaran Vodafone, saygınlığını her geçen gün arttırıyor. Üstelik bu fırsattan yararlanmak oldukça kolay.

Peki Vodafone altın kulüp nedir? Bu tarife bilindiği üzere yalnızca ev hanımları için oluşturulmuştur. Bu kampanyayı özel kılanda budur. Bu sayede birbirinden değerli paketler ile ev kadınları kendilerini şımartabilir. Vodafone internet sitesi tarafından bu tarifenin tanımı yapılırken şu ifadeler kullanıldı: “Vodafone olarak bir gün değil her gün kadın diyoruz. Kadınlara yönelik bu fırsat ile hem ekonomik hem de bol çeşitli fırsatlar sunuyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Vodafone bedava internet paketleri için tıklayın.

Vodafone gençlere özel evde internet için tıklayın.

Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri Nasıl Yapılır

Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri 2020

2020 yılına özel ev kadınları tarifeleri kapsamında yenilenmiş en yenilikçi kampanya ile Vodafone karşınızda. Ekonomik olduğu kadar avantajlı paketler ile kadınlar diledikleri gibi seçim yapabilir. Vodafone, kullanıcılarının karşısına Altın Fırsat ve Altın Mini tarifeleri ile çıkıyor. Bu tarifeler ve özellikleri aşağıda verildiği gibidir.

Altın Fırsat Paketi

Vodafone altın kulüp tarifeleri kapsamında ilk dikkat çeken paket olma özelliğine sahip. Bu ilk paket ile 500 dakika her yöne konuşma, 100 SMS ve 1 GB internet paketi sadece 21 TL. Yanlış duymadınız, ayda yalnızca 21 lira ödeyerek bu harika pakete sahip olabilirsiniz. Üstelik tüm fırsatlar bunlarla sınırlı değil. Vodafone Altın Fırsat kapsamında bu pakete geçen tüm ev hanımlarına her gün 12.00 ile 16.00 arası tüm Vodafone’lularla ücretsiz görüşme imkanı da sunuyor. Ayrıca sosyal medya uygulamalarında kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet hakkı da ayrıca sizlere veriliyor.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet

Altın Mini Paketi

Vodafone kadınlara özel tarifeler kapsamında sunduğu ikinci pakette mini paketidir. Altın mini paketi sadece 1 TL farkla sahip olabilirsiniz. Aylık 1000 SMS, 500 dakika her yöne konuşma ve 2 GB internet paketi ile sizde aşılması zor bir pakete sahip olabilirsiniz. Yine aynı şekilde her gün 12.00 ile 16.00 arasında tüm Vodafone’lularla ücretsiz konuşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya uygulamalarında kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet hakkı da ayrıca tarafınıza verilecek.

Altın Kulüp Diğer Fırsatarı

Vodafone altın kulüp tarifesinin birçok fırsatı ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Vodafone’lu kadınları bekleyen birbirinden ekonomik ve avantajlı paketler aşağıda verildiği gibidir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı