Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Aşım Telafisi Kampanyası

Vodafone Aşım Telafisi Kampanyası

Vodafone aşım telafisi kampanyası sayesinde tarifenizdeki paketleri aşmanız durumunda 50 TL’ye kadar sizi idare edebiliyor. Aşım telafisi de olur mu demeyin. Vodafone’da hayali zor hatta imkansız olan konuların bile çözümü var. Faturamı aştım ne yapacağım, faturam yüksek geldi taksit olur mu gibi soruları düşünmenize gerek kalmayacak. Çünkü Vodafone aşım telafisi kampanyası ile 50 TL’ye kadar aşımlarınız görmezden geliniyor. Peki bu nasıl oluyor?

Geçmiş 2 faturanızdan minimum 1 faturanızda dakika, SMS ya da internet aşımınız varsa bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi bu kampanyadan yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerek. Uygulamayı indirdikten sonra 2020 yılına ait aşım telafisi kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Vodafone bedava internet paketleri için https://www.bedavainternethilesi.com/vodafone-bedava-internet-2020/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone çark hediyeleri için https://www.bedavainternethilesi.com/vodafone-cark-hediyeleri/ konumuzu ziyaret edin.

Vodafone Aşım Telafisi Kampanyası 2020

Vodafone Aşım Telafisi Nasıl Yapılır?

Vodafone aşım telafisi kampanyası sayesinde tarifinizi aşmanız durumunda 50 TL’ye kadar olan aşımınızı Vodafone görmezden geliyor. Tabi bunun için ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasını mobil cihazınıza indirmeniz gerek.

Cep telefonunuza uygulamayı indirdikten sonra size özel olarak hazırlanan tekliflerden herhangi birini seçerek bu kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra uygulamaya giriş yapın. Ekranda göreceğiniz “Bana Ne Var?” butonuna tıklayın. Vodafone aşım telafisi kampanyasına katılmak için çıkan tarife ya da paketlerden herhangi birini seçmeniz gerekiyor.

Kampanyaya katıldıktan sonra son 2 fatura dönemine ait olan dakika, SMS ve internet aşımlarınızın 50 TL’sine kadarını Vodafone iade ediyor.

Eğer ödenmemiş faturanız varsa Vodafone aşım telafisi kampanyası fırsatından yararlanamazsınız.

Bu kampanyaya her 6 ayda bir katılabilir ve iade alabilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Haziran 2020 Vodafone Bedava İnternet

Yurt içinde gerçekleşmiş olan aşımlarda bu kampanya geçerlidir.

Son 2 faturanızda da tarife aşımı mevcutsa, en yüksek aşım miktarı olan faturanız üzerinden iade işlemi gerçekleştirilir.

Birden çok Vodafone hattınız varsa, her hattınız için dilerseniz ayrı ayrı başvurabilirsiniz.

Yorum Yap Özel Hediye Fırsatından Yararlan

Bu gönderinin altına yorum yapıp sayfayı “Sık Kullanılanlara” ekle size özel fırsatlardan sende geç olmadan yararlan.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı