Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Babalar Günü Kampanyası 2020

Vodafone Babalar Günü Kampanyası 2020

Vodafone babalar günü kampanyası 2020 her sene olduğu gibi bu sene de en çok tercih edilen kampanyalar arasında yer alıyor. Çeşitli cihaz kampanyalarının yanı sıra bedava internet fırsatlarıyla da adından sıkça söz ettiren Vodafone, babalar günü hediyesi olarak birbirinden renkli fırsatlar hazırladı. Vodafone ile kazanmak istiyorsanız sizde 21 Haziran 2020 tarihini değerlendirerek bu özel günü çok daha özel bir hale getirebilirsiniz.

Vodafone bedava internet paketleri için tıklayın.

Vodafone yanımda arkadaşını davet et kampanyası için tıklayın.

Vodafone Babalar Günü Kampanyası

Vodafone Babalar Günü Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone babalar günü kampanyası 2020 çeşitli fırsatları kullanıcılarına sunuyor. Bedava internet ve cihaz kampanyaları bunlar arasında en çok tercih edilen ikili olarak karşımıza çıkıyor. Günün anlam ve önemine ilişkin sizde ihtiyacınız olan kampanyaya katılabilir ve ihtiyacınızı bu şekilde giderebilirsiniz. Vodafone tüm kullanıcıları için paketler hazırladı. Faturalı ve faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği bu fırsatlar aşağıda verildiği gibidir.

Vodafone Mobil Ödemeyi Aç 1 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone babalar günü kampanyası 2020 gününe özel olarak hazırlanan fırsatlardan biri de mobil ödeme yönteminin açılması ve ardından 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Sizde mobil ödeme yöntemini aktif hale getirerek 7 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet hakkı kazanabilirsiniz. Daha fazla geç olmadan sende Vodafone bedava internet hakkından yararlan.

  • Bu kampanya 31 Ağustos gününe kadar geçerlidir.
  • Tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri bu kampanyaya katılabilir.
  • “MOBILODEMEAC” yazıp 7878’e mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Bedava İnternet Paketi 2020

Vodafone Hoş Geldin Hediyesi 20 GB Bedava İnternet

Herkesin merakla beklediği kampanyalardan biri de hoş geldin kampanyasıdır. Vodafone babalar günü kampanyası 2020 kapsamında en çok talep gören kampanyaların başında hoş geldin kampanyası yer alıyor. Vodafone hoş geldin kampanyasından yararlanmak için aşağıdaki şartlardan en az birini gerçekleştirmiş olmanız gerekiyor.

Son 30 gün içinde,

  • Vodafone bayileri aracılığıyla numara taşımış olmak
  • Yeni hat almak
  • Faturasız hat aboneliğinden faturalı hat aboneliğine geçmiş olmak

Tüm bu şartlardan en az 1’ini taşıyanlar mevcut tarifelerine göre 30 gün boyunca kullanabilecekleri 10 GB ya da 20 GB bedava internet hakkının sahibi oluyor. Vodafone babalar günü bedava internet fırsatından yararlanmak için sende acele et!

Vodafone Babalar Günü Reklamı

Her yıl olduğu gibi bu yılda Vodafone babalar gününe özel hazırlamış olduğu reklam filmiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Vodafone babalar günü kampanyası 2020 kapsamında hazırlanan reklam filmi aşağıdır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı