Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Bedava Dakika 2020 Kampanyası

Vodafone Bedava Dakika 2020

Vodafone kullanıcıları artan paket fiyatları nedeniyle bedava dakika sahibi olmak için çeşitli arayış içine girmektedir. Bu yüzden de internet üzerinden Vodafone bedava internet 2020 şeklinde arayış içine girmektedir.

Vodafone Bedava Dakika Nedir?

Vodafone hat kullanıcıları ücretli dakika paketleri yapmaktadır. Fakat bu dakika paketleri bazen yetersiz kalabilmektedir. Bir dahaki ayı beklemek istemeyen Vodafone aboneleri internetten araştırarak veya müşteri hizmetleri ile görüşerek nasıl bedava dakika kazanacaklarını sormaktadır. Vodafone bedava dakika imkanından yalnızca Vodafone aboneleri yararlanabilmektedir. Vodafone bedava dakika Vodafone abonelerinin herhangi bir ücret ödemeden bedava dakikaya sahip olmasıdır.

Vodafone bedava internet veren uygulamalar hakkında bilgi almak için tıklayın.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava dakika 2020 yapabilmek için Vodafone abonesi olmak yeterlidir. Vodafone aboneleri içinde internet ve SMS de olan paketler satın alabilmektedir. Fakat ay dolmadan dakika paketi bitebilmektedir.

Özellikle telefonla sık görüşme yapan biriyseniz ek dakikalara ihtiyaç vardır. Google Play Store veya App Store aracılığıyla indirilen uygulamalar sayesinde bedava dakika yapabilirsiniz. Bunun yanında Vodafone kullanıcılarına kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir. Vodafone yanımda uygulaması kullanıcılarına avantajlar sağlamaya devam etmektedir.

Bu uygulama sayesinde en ufak bir ücret dahi ödemeden bedava dakika sahibi olabilirsiniz. Kazan yazıp 4455 numarasına gönderdiğinizde Vodafone tarafından ücretsiz 500 dakika sahibi olabilirsiniz. Fakat bu paketten sadece bir kez yararlanabilirsiniz. Bunun yanında Evet yazıp 4000’e gönderdiğinizde Vodafone size 1 hafta geçerli 1000 dakika hediye etmektedir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Haziran 2020 Vodafone Bedava İnternet

Daha sonra gelecek olan onay mesajından sonra 1000 dakikanızı sevdiklerinizle doya doya konuşarak harcayabilirsiniz. Vodafone her yöne verdiği konuşma dakikasının yanına sadece Vodafone hatlar arasında kullanılabilecek 100 dakika da hediye etmektedir.

Bu kampanyadan yararlanmak için evet yazıp 3785 numarasına herhangi bir ücret ödemeden mesaj atmanız yeterlidir. Yeni çıkan kampanyaların yanı sıra Vodafone uzun yıllardır vermiş olduğu 542 dakika kampanyasını 2020 yılında da kullanıcılarına vermeye devam etmektedir.

Vodafone bedava dakika 2020 kampanyasından yararlanmak için 542 yazarak 7000 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Daha sonra 542 dakikanız hattınıza yüklenecektir. Dakikanız yüklendikten sonra dakikalarınızı yurt içi her yöne kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi

Vodafone bedava dakika 2020 kampanyasından yararlanabilmek için yapmanız gereken oldukça kolaydır. Siz de 2020 yılında bedava dakika sahibi olup doyasıya sevdiklerinizle konuşmak istiyorsanız telefonunuzun mesaj kısmına giriniz. Daha sonra evet yazıp 3785 numarasına mesaj gönderiniz. Tüm bunları yaptıktan sonra bedava dakikalar hattınıza yüklenmeye başlayacaktır. Arankazan yöntemi ile Vodafone’da dakika kazanmak daha da kolay bir hal almaktadır. Bu yönteme müşteri hizmetleri aracılığıyla üye olabilirsiniz. Daha sonra seçtiğiniz her yöne veya Vodafone içi size yapılan aramalardan saatlik on dakika kazanacaksınız.

vodafone bedava dakika 2020

Vodafone Bedava Dakika 2020 Faturalı

Diğer hatlardan Vodafone geçiş yaparken ya da faturasız hattı faturalıya taşırken genç avantaj tarifesini seçenler her ay 100 dakika toplamda 1200 dakika kazanmaktadır. Ay boyunca kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya aktarılmaz, silinir.

Vodafone Bedava 1000 Dakika

Vodafone bedava 1000 dakika ile birlikte sadece Vodafone aboneleri arasında değil, tüm operatörler ile doyasıya konuşabileceksiniz. Bir hafta boyunca geçerli olan her yöne 1000 dakikanın hattınıza yüklenmesi bir mesaj uzaklığınızda olmaktadır. Evet yazıp 4000 numarasına gönderdiğinizde birkaç dakika içinde dakikalar hattınıza yüklenecektir. Sonrasında dakikanız ve kullanımlarınızla ilgili bilgilendirme mesajı alacaksınız.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone İnternet Hediye Etme

Vodafone 100 Dakika

Vodafone yükle harca kazan kampanyası ile 100 dakika kazanıyorsunuz. Vodafone yine kullanıcılarını mutlu etmenin yolunu buldu. Kampanyadan yararlanmak için bananevar yazarak 4455 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Sonrasında bedava dakikanız hattınıza yüklenecektir. Ayrıntılarla ilgili bilgilendirme mesajı alacaksınız.

Freezone Bedava Dakika Kampanyası

Freezone’lilere özel bir kampanya ile 25 yaş altı kullanıcılar 6 ay geçerli 250 dakika kazanmaktadır. Vodafone yanımda uygulamasına girip 6 ay geçerli 250 dakika paketini seçtiğinizde bedava dakika kampanyasına dahil olmuş oluyorsunuz.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone bedava dakika 2020 kapsamında pek çok uygulama da kullanıcılara sunulmaktadır.

Bu uygulamalardan bazıları şunlardır:

  • Vodafone yanımda
  • Vodafone freezone
  • Vodafone bana ne var

Bunlar en temel Vodafone bedava dakika veren uygulamalardır. Bu uygulamalardan kazandığınız bedava dakikalar ile sevdiklerinizle doyasıya konuşabilirsiniz. Vodafone kullanıcılarına özel uygulama ve kampanyalar yapmaya devam edecektir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı