Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Bedava Dakika 2020

Vodafone Bedava Dakika 2020

Vodafone bedava dakika 2020 paketleri ile doyasıya konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz. 2020 yılında çok daha fazla ve çok daha uygun fiyatlarla sevdiklerinizle konuşabilir, onlarla hasret giderebilirsiniz. Artık ‘dakikam azaldı’ derdine son. Vodafone bedava dakika yapma açıklamamız ile sizde ücretsiz dakika kazanabilirsiniz.

Faturalı ve faturasız Vodafone hat sahipleri için bedava dakika kampanları sık sık Vodafone abonelerininin hatlarına tanımlanıyor. Birçok kişi bedava dakika kampanyalarından habersiz. Bugün sizler için Vodafone bedava dakika yapma 2020 yöntemini açıklayacağız.

Diğer Vodafone bedava internet kampanyaları için tıklayın.

2020 Vodafone bedava dakika kampanyası için tıklayın.

vodafone bedava dakika 2020

Vodafone Bedava 100 Dakika

Vodafone bedava dakika 2020 paketleri arasında ilk olarak 100 dakika kampanyasından bahsedelim. Vodafone 100 dakika bedava konuşma fırsatından yararlanmak için aşağıda vereceğimiz adımları uygulamanız gerekmektedir. Bu adımları uyguladığınız takdirde hattınıza bedava Vodafone 100 dk paketi yüklenecektir.

  • Cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek “EVET” yazın ve 3785’e gönderin.

Onay mesajı geldikten sonra hattınıza bedava Vodafone 100 dakika tanımlanacaktır. Hattınıza tanımlanan bu dakikalar yalnızca Vodafone içi aramalarda geçerlidir. Farklı operatörleri aradığınız takdirde tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Kampanyaların sık sık güncellenmesinden dolayı ara ara kampanyalar kapanır ve tekrar açılır. Sık sık denemenizde fayda var.

Vodafone Bedava 1000 Dakika

SMS atmaktan yorulan kişiler için Vodafone bedava 1000 dakika fırsatından yararlanabilirsiniz. Sevdiklerinizle doyasıya konuşabilmek için bu fırsat kaçmaz. Sizde bedava 1000 dk konuşma paketini hattınıza tanımlatın ve sizde kalan dakikaları düşünmeden rahatça konuşmanın tadını çıkarın.

Vodafone bedava dakika 2020 fırsatları içerisinde 1000 dakika bedava konuşma birçok kişiyi memnun edecektir. Vodafone her yöne bedava dakika fırsatı sunan bu kampanya ile dilediğiniz operatörle görüşme yapabilir ve hiçbir ek ücret ödemezsiniz. Ücretsiz dakika fırsatından yararlanmak için aşağı gösterdiğimiz işlemi yapmanız yeterli gelecektir.

  • Bedava 1000 dakika kampanyasından yararlanmak için “EVET” yazın ve 4000’e kısa mesaj yollayın.

SMS attıktan sonra tarafınıza bilgilendirme msajı gelecektir. Bu mesajdan sonra ücretsiz dakikaların keyfini çıkarabilirsiniz. Vodafone her yöne bedava dakika 2020 fırsatını kaçırmamanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı