Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Bedava İnternet 2021 Kampanyası

Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Bedava internet kampanyaları her yıl olduğu gibi bu yıl da devam ediyor, biz de sizler için hattınıza en kolay yükleyebileceğiniz Vodafone bedava internet 2021 kampanyalarını bu yazımızda anlatacağız.

Her operatörde olduğu gibi Vodafone kullanıcıları da bedava internet kazanmak ister ve bu konu hakkında araştırmalar yapar. Sitemizde bedava internet fırsatlarını sizler için derledik ve sizlere nasıl kullanabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz.

Vodafone bedava internet 2021 paketleri için tıklayın.

Vodafone hediye internet gönderme 2021 için tıklayın.

Vodafone Süpermarket 10 GB Bedava İnternet

Vodafone süpermarket 10 GB bedava internet kampanyası 100 TL ve üzeri yapılan ilk alışverişler için geçerlidir.

Süpermarket uygulamasını ilk kez kullanan Vodafone kullanıcıları haftalık 10 GB hediye internet kazanırlar. 10 GB hediye internet, sipariş teslim edildikten sonra hatta tanımlanır.

Vodafone bedava internet 2021

Vodafone Evde Kal Bedava İnternet

Vodafone son zamanlarda ortaya çıkan pandemi nedeniyle insanları evde kalmaya teşvik etmek için Vodafone evde kal bedava internet kampanyasını başlattı. Vodafone’nun çıkardığı bu kampanyada karşımıza iki adet internet hediyesi çıkmakta bir tanesi üniversitelilere 6 gb bedava internet diğeri ise EBA 6 gb bedava internettir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et

Vodafone Üniversitelilere 6 GB bedava internet kampanyasında, faturalı ya da faturasız Vodafone kullanıcıları YÖK’e bağlı üniversitelerin sitelerinde aylık 6 GB geçerli olmak üzere hediye internet kazanmaktadır.

Vodafone EBA 6 GB bedava internet kampanyasında ise kullanıcılara MEB’in uzaktan eğitimleri için kullanılmak üzere hediye internet verilmiştir ve bu hediye internet otomatik olarak tüm Vodafone kullanıcılarına yüklenmiştir.

Vodafone Yeni Yıl Bedava İnternet

Vodafone çark özelliğini kullanarak kullanıcılar hediye internetler kazanabiliyordu. Vodafone yeni yıl bedava internet kampanyası sayesinde çarktan gelen hediyeleri ikiye katlayabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için Vodafone’dan size bildirim gelmesini beklemek zorundasınız otomatik olarak gelen bildirimden sonra çevirdiğiniz çarkta ne kadar internet gelirse iki katını almış olacaksınız.

Vodafone Tiktok 5 GB Hediyesi

Vodafone Tiktok 5 GB hediyesi kampanyası dahilinde sizde 5 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Vodafone yaptığı yılbaşı gecesi etkinliğinde kullanıcılarının kullanabilmesi için bu kampanyayı başlattı.

Siz de 31 Aralık gecesi düzenlenen TikTok LIVE Efsanevi Gece partisinin tadını gelen 5 GB hediyeniz ve ünlü sanatçıların performansları ile çıkarabilirsiniz.

Vodafone bedava internet 2021 paketleri için tıklayın.

Vodafone hediye internet gönderme 2021 için tıklayın.

Vodafone Ücretsiz Whatsapp Kampanyası

Vodafone’nun geçen senelerde abonelerine sunduğu ücretsiz whatsapp kampanyasını tekrardan yapma kararı aldı. Siz de Vodafone ücretsiz whatsapp kampanyasına katılarak hediye internetinizi alabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken sadece Vodafone Yanımda uygulamasından Ek Paketler sayfasını giriş yapıp ücretsiz hediyenizi almaktır.

Vodafone Grup Kur Bedava İnternet Kazan

Vodafone Grup Kur bedava internet kazan kampanyasına katılarak aylık sınırsız sosyal medya gibi pek çok hediye kazanabilirsiniz. Kampanya dahilinde numarasını Vodafone’a taşıyan ya da yeni hat almak için başvuruda bulunan kullanıcılar toplanıp hediyeler kazanabilmektedir.

Vodafone Seviyorum 3 GB Bedava İnternet

Vodafone’nun kullanıcıları için sunmuş olduğu bir test olan Vodafone Seviyorum 3 GB bedava internet kampanyası ile kullanıcılar hem eğlenceli vakit geçirip hem de hediye internet kazanabileceklerdir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet

Siz de Vodafone’nun yaptığı bu kampanyaya katılıp hediye internet almak istiyorsanız Vodafone seviyorum internet sitesine girip teste başla diyerek soruları cevapladıktan sonra internet kazanabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Bedava İnternet

Bedava internet kazanmanın bir diğer yolu da Vodafone internet avcıları oyununu oynamaktır. Siz de Vodafone internet avcıları oyununu oynayarak bedava internetler kazanabilirsiniz.

Oyun başladığında ekranda uçan kırmızı yaratıklar bulanacaktır. Çok sayıda bulunan bu yaratıkları tek tek tıklayarak avlayabilirsiniz. Oyun bitiminde istenirse hediye internet istenirse de indirimli paketler kazanılabilir.

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası Nasıl Yapılır

Vodafone Bana Ne var kampanyası nasıl yapılır merak ediyorsanız bu yazımızda sizlere kısaca bunları aktaracağız. Öncelikle bu kampanyaya katılabilmek için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanıyor olmanız gerekmektedir. Daha sonra uygulamaya girip bana ne var kısmında bulunan çarkı çevirip hediye kazanabilirsiniz.

Akıllı telefonun yok ama bana ne var kampanyasına katılmak istiyorsanız BANANEVAR yazıp 5065’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Mesaj gönderdikten sonra kazandığınız hediye kısa süre içerisinde SMS olarak gelecektir.

Vodafone 8 GB Bedava İnternet

Kim 8 GB hediye internet istemez ki? Siz de Vodafone 8 GB bedava internet kampanyasına katılıp hediye internet almak istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça kolay.

Super2GB yazıp 3636’ya kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya katıldıktan sonra hediye internet kısa süre içerisinde yüklenecektir. Fakat paket iptal edilmediği taktirde ikinci ay ücretli bir şekilde 2 GB yüklemeye devam edecektir. Bu yüzden ilk ay hediyeyi kullandıktan sonra paketi iptal etmelisiniz.

Vodafone EBA Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone hediye internet kampanyalarından olan EBA bedava internet kampanyasına katılıp hediye kazanmak için bir şey yapmanıza gerek yoktur. Vodafone EBA bedava internet tüm kullanıcılara otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Yeni Yıl Hediyesi 2021

Vodafone bedava internet 2021 paketleri için tıklayın.

Vodafone hediye internet gönderme 2021 için tıklayın.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet

Hediye internet kampanyalarından bir tanesi de Vodafone 500 MB bedava internet kampanyasıdır. Bedava 500 MB internet kazanmak için yapmanız gereken sadece NET 500 MB yazıp 3636’ya kısa mesaj göndermektir.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma 2021

Vodafone hattı kullananlar için bedava internet alabilmek için bir diğer yöntem ise hattını bu sene içerisinde Vodafone 4.5G’ye yükseltmiş olmaktır. Bu kampanya sayesinde kullanıcılar 1 GB ya da 2 GB internet alabiliyor.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2021

Vodafone bedava internet nasıl yapılır diyorsanız yapmanız gereken sadece hattınızı herhangi bir Vodafone bayisine gidip 4.5G’ye geçirmek istediğinizi söylemek ve 4545 numarasına 4.5G yazıp mesaj atmaktır.  Daha sonrasında bedava internet hattınızı 30 günlük geçerli olarak gelecektir.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2021

İster faturalı ister faturasız olun Vodafone bedava internet kazanmak için belli başlı yollar vardır.  Siz de Vodafone bedava internet hilesi yapıp para harcamadan internet kazanmak istiyorsanız. Yukarıda yazmış olduğumuz kampanyalardan herhangi birine katılarak gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Vodafone sene boyunca yaptığı kampanyalara yeni yılda da devam etmeyi planlamaktadır. İnternet paketinizin bitmesi ya da yetmemesi durumunda Vodafone bedava internet veren uygulamalar sayesinde hiçbir ücret vermeden hediye internet kazanabilirsiniz.

Vodafone bedava internet veren uygulamaların en başında Vodafone Yanımda uygulaması bulunmaktadır. Yanımda uygulamasını düzenli takip edip hediye internetler kazanabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı