Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

Vodafone şimdiye kadar kullanıcılarının karşısına birçok ücretsiz kampanya çıkardı. Bunun sonucunda da kullanıcılar, Vodafone bedava internet nasıl yapılır 2020 sorusunu sormaya başladı. Günümüzde Vodafone ile alakalı yapılan aramaların büyük bir kısmını bu soru oluşturuyor. Şimdi ise sizlere en güncel Vodafone bedava internet paketleri hakkında bilgileri sunacağız.

Mayıs ve haziran aylarına özel Vodafone kampanyaları sayesinde her zamankinden çok daha büyük hediyelere hazır olun. Vodafone bedava internet 2020 paketleri, geçmiş dönemde yapılan kampanyalardan farklı olarak ayrıca ücretsiz dakika ve SMS seçenekleriyle karşınızda. Bu başlıkta Vodafone bedava internet nasıl yapılır 2020 sorusuyla beraber ayrıca Vodafone’un unutulan güncel kampanyalarını da karşınıza çıkaracağız.

Diğer Vodafone bedava internet paketleri için tıklayın.

Vodafone Yanımda uygulaması kampanyaları hakkında bilgi almak için tıklayın.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone bedava internet paketleri sayesinde mevcut tarifeniz dışında internet kullanımınızı ücretsiz yapabilirsiniz. Bunun için çeşitli kampanyalardan yararlanabilir ve bedava internet kullanımından faydalanabilirsiniz. Şimdi sizlere Vodafone’un 2019 güncel kampanya ve sürprizleriyle sizleri baş başa bırakalım.

Vodafone YemekSepeti %50 İndirim

Vodafone Freezone hattına sahip kullanıcılar Genç Menülerde yüzde 50 indirim haklarına sahiptir. Bu kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir. Vodafone YemekSepeti kampanyasına katılabilmek için “YEMEKSEPETI” yazıp 6666’ya göndermeniz yeterli gelecektir. Daha sonra gelen şifreyi, YemekSepeti üzerinden verdiğiniz siparişin ödeme kısmında ilgili kutucuğa girmeniz yeterlidir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et

vodafone bedava internet nasıl yapılır 2020

Vodafone Ücretsiz Sinema Bileti

Vodafone ile bir sinema bileti alana diğer sinema bileti bedava. Bu kampanyaya katılabilmek için Vodafone Freezone’lu olmanız yeterlidir. Vodafone 1 bilet alana 1 bilet bedava kampanyası yalnızca perşembe günleri geçerlidir. Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra aldığınız şifre ile diğer biletinizi bedavaya alabilirsiniz.

Vodafone bedava sinema bileti hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Vodafone Yanımda Uygulaması 2 GB Bedava İnternet

 

Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak 2 GB bedava internet hakkına sahip olabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra “İnternet Paketleri” sekmesine giriş yaparak “Hediye Haftalık İnternet” seçeneğine girerek haftalık size özel tanımlanan internet paketini alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vodafone.selfservis

Vodafone Yanımda IOS: https://itunes.apple.com/tr/app/vodafone-self-servis/id489845659?mt=8

Vodafone Bedava 100 Dakika

Vodafone ile bedava 100 dakika konuşma paketi kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken işlem oldukça basit. “EVET” yazıp 3785‘e göndererek hediye 100 dakika kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava 2 GB İnternet Paketi

Bu paket ile doğrudan 2 GB bedava internetin sahibi olmuyorsunuz. Küçük bir işlemle bu hakka sahip olabilirsiniz. “SUPER2GB” yazıp 3636’ya kısa mesaj gönderin. Daha sonra paketinizin sonlanmasına kısa bir süre önce bu paketi iptal edin. Böylelikle Vodafone 2 GB bedava internet hakkını ücretsiz bir şekilde kullanmış olacaksınız. Ancak paketi iptal etmeyi unutursanız hattınızdan gerekli ücret çekilir.

Vodafone bedava internet nasıl yapılır 2020 sorusunun cevabını arayanların sıklıkla kullandığı yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Sizde bu fırsattan yararlanarak internetinizi bedavaya getirebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Paketi

Sizde hattınıza Vodafone bedava internet paketi tanımlatmak istiyorsanız “KAZAN” Yazıp 4445‘e gönderebilirsiniz. Bu kampanya ara ara aktif hale geldiğinden dolayı sık sık denemenizde fayda var.

En çok merak edilen kampanya ve fırsatlar bu şekilde listelenmiştir. Vodafone bedava internet nasıl yapılır 2020 sorusu ile beraber birçok fırsatı sizler için derledik ve sunduk. Bundan sonra güncellenecek her kampanyayı sizlere anında bildireceğiz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Hoş Geldin Kampanyası

Vodafone ramazan kampanyasına özel fırsatlardan sizde geç olmadan yararlanın. Ramazan ayı boyunca birçok indirim ve bedava internet tüm Vodafone’lulara sunuldu. Ayrıntılı bilgi ve katılım şartları için:

 

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı