Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2020

Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone bedava internet paketi 2020 yılında da aboneleri sevindirmeye devam ediyor. Bir önceki yıllarda olduğu gibi Vodafone kullanıcıları 2020 yılında da sayısız internet paketi çeşitlerinden dilediğini seçerek bedava internete kavuşuyor. Bu paketler kullanıcıları hem acil durumlarda kurtarmış olmakta hem de mevcut paketlerinin harcamalarını azaltıyor.

Vodafone bedava internet paketi sahibi olmak için gerekli en temel koşul, tahmin edildiği gibi Vodafone kullanıcısı olmaktır. İlave diğer koşul ve adımlar yazının devamında gerekli ise paylaşılacaktır.

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2020

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone yanımda uygulaması hem bedava internet kazanılabilecek hem de çeşitli avantajlar barındıran bir uygulamadır.

Vodafone Yanımda uygulaması ile:

  • Müşteri işlemleri takip edilebilir.
  • Abonelik bilgilerine sahip olunabilir.
  • Hediye internet gibi fırsatlardan yararlanılabilir.
  • Herhangi bir sorun oluşması durumunda yetkililerle iletişime geçilebilir.

Vodafone Freezone ile bedava internet kazanmak için tıklayın.

Vodafone bedava internet paketi 2020 yılında da her an benimle olsun’ isteniyorsa Yanımda uygulaması ile bu mümkün. Uygulamayı indirip, oyun oynayarak hem eğlenmiş hem de 5 GB internet sahibi olmuş olunur.

Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmak için internet bağlantısı olması gerekmektedir. İnternet bağlantısı mevcut ise yurt içi veya yurt dışı fark etmeksizin Yanımda uygulamasını kullanmak mümkündür.

Vodafone Yanımda Uygulamasına Arkadaşını Davet Et

Vodafone Yanımda uygulaması sadece oyun ile internet vermiyor. Vodafone hat kullanıcısı herhangi bir arkadaş, uygulamaya davet edildiğinde 2 GB internet hediye etmektedir. Davetli kişi uygulamayı indirip, giriş yaptığında hediye 2GB internet kullanıcı hattına tanımlanmış olacaktır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Red’e Gelene beIN Connect Süper Lig Taraftar Paketi Hediye!

Vodafone Yasal E-Fatura Hediye İnternet

Yasal E-Fatura kullanmaya başlayarak Vodafone bedava internet paketi 2020 yılı içerisinde kullanmak zorunluluğu ile anında bedava internet kazanmış olunacaktır.

Kâğıt fatura iptali için, 7000’a SMSFATURA yazarak ve E-Fatura kullanıcısı olmak için, e posta adresi ile birlikte EFATURA yazarak yine 7000’a SMS göndermek yeterli olacaktır. Ardından bedava internet kullanıma açılacaktır.

Yasal E-Fatura’ya geçerek kullanıcılar doğaya da büyük katkıda bulunmuş olacaklardır. Ağaçların kesilmesini önleyecekler ve aslında internet de olmak üzere iki kere kazanmış olacaklar.

Vodafone 500MB Bedava İnternet

Diğer bir Vodafone bedava internet paketi 2020 yılını kapsayan kazanma seçeneği de bir defa kullanım hakkı bulunan, 500MB bedava kampanyasıdır. 3636’ya NET500MB yazarak ücretsiz SMS gönderildiğinde 500MB sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi

8 GB internet paketi Bir ay kullanım süresi bulunan bir paket olmakla birlikte bir ay sonunda paket iptali yapılmaması halinde, 8 GB ücretinin faturaya yansıması gibi bir durum söz konusu.

8 GB bedava internet kazanmak için uygulanacak tek adım 3636’ya SUPER2GB yazıp göndermek olacaktır.

Vodafone 4.5 G Abonesi Ol 1 Ay Geçerli 2 GB İnternet Kazan Promosyonu

Sim kartları 4.5G uyumlu olmayan kullanıcıları 4.5G sahibi olmak için başlatılan bu kampanyada, hattını 4.5G uyumlu yapan aboneler 2GB internet kazanmaktadır. Hat değişimi sırasında numara taşımak gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca 4.5G uyumlu bir sim kart sahibi olmak için Yanımda uygulaması da kullanmak mümkündür. Uygulamaya giriş yapılarak mevcut sim kart, 4.5G uyumlu bir sim karta dönüştürülebilir.

Bu uygulamaların haricinde Vodafone kullanıcılarına özel çeşitli kampanyalar da mevcuttur. Vodafone aboneleri Yükle Kazan ile bedava internet sahibi olabilirler ya da bedava dakika paketi yaparak 542 dakika kazanabilirler. Yanımda uygulaması içerisinde bulunan Bana Ne Var menüsü ile aboneler, kendilerine uygun mevcut fırsatlardan yararlanabilmektedir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Hızla Kazan 1 GB Bedava İnternet

Vodafone bu promosyonlar ile müşterilerinin ücret ödemeden internet kullanmasını sağlamaktadır. Ayrıca kampanya ve paket kullanımı ve memnuniyet arttıkça abone sayısı her geçen gün artmaktadır.

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı