Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone EBA 3 GB Bedava İnternet

Vodafone EBA 3 GB Bedava İnternet

Başta Çin olmak üzere tüm dünyayı kasıp kavuran coronavirüs (kovid-19) ülkemizde de etkisini göstermeye başladı. Bugün Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada, ikinci vakanın tespit edildiğini açıkladı. Tüm bu şartlardan sonra MEB aldığı kararla okulların 16 Mart tarihi ile tatil edileceğini duyurdu.

Okullar tatil edildikten sonra eğitime online olarak devam edilecek. Online eğitimi desteklemek için Vodafone EBA 3 GB bedava internet hakkı tüm Vodafone hat sahiplerine tanındı. Bunun için Vodafone’a başvurmanız gerekmektedir. Tamamen ücretsiz bir şekilde başvurarak sizde aylık 3 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz.

vodafone-eba-3-gb-bedava-internet-2020

Vodafone EBA 3 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone EBA 3 GB bedava internet hakkından yararlanmak için SMS göndermeniz yeterli gelecektir. Bunun için telefonunuzdan SMS bölümüne gelerek “EBA” yazıp 5555’e göndermeniz 3 GB bedava internet kazanmanız için yeterlidir. SMS attıktan kısa bir süre sonra tarafınıza onay mesajı gelecek ve o mesajdan sonra bedava internet hakkınızı kullanabileceksiniz.

Vodafone EBA 3 GB bedava internet hakkından hem faturasız hem de faturalı hat sahipleri yararlanabilir. Yukarıda belirtildiği şekilde başvuruda bulunmanız, işlemlerinizin gerçekleşmesi için yeterlidir.

Diğer Vodafone bedava internet kampanyaları için tıklayın.

Vodafone 20 GB bedava internet kazanmak için tıklayın.

Vodafone 3 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Sürecek?

Vodafone 3 GB bedava internet kampanyası 2021 tarihine kadar sürecek olup her ay ücretsiz bir şekilde otomatik yenilenecektir. Yani MEB 3 GB bedava internet kampanyasını yenilemek için herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmayacak.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone 2 GB hediye internet dağıtıyor
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı