Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet

Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet

Tüm dünyayı kasıp kavuran ve binlerce insanın ölümüne, on binlerce insanın enfekte olmasına neden olan coronavirüs (kovid-19) sebebiyle Türkiye’de de birçok önlem alınmaya başlandı. Okulların kapatılması ve online eğitime geçilmesiyle beraber Milli Eğitim Bakanlığı online eğitimlerin EBA üzerinden yapılacağını duyurdu. Bunun sonucunda da Vodafone EBA 6 GB bedava internet hakkını tüm Vodafon hat sahiplerine vereceğini duyurdu.

Vodafone EBA 6 GB bedava internet faturalı ve faturasız tüm hatlarda geçerli olacak. EBA üzerinden verilecek olan online eğitimde, 6 GB bedava internet kullanılabilecek. Bunun dışında başka hiçbir yerde verilen bedava internet hakkı kullanılamayacak.

Diğer Vodafone bedava internet kampanyaları hakkında bilgi almak için tıklayın.

Vodafone 20 GB bedava internet kazanmak için tıklayın.

Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vodafone EBA 6 GB bedava internet başvurusu için yapmanız gereken işlem oldukça basit. İlk olarak cep telefonunuzda kısa mesaj gönderme bölümüne gelin. Daha sonra “EBA” yazın ve 5555’e kısa mesaj gönderin. SMS gönderdikten bir süre sonra tarafınıza onay mesajı gelecek. Bu onay mesajına müteakip Vodafone EBA 6 GB bedava internet hakkını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone daha önce EBA için 3 GB bedava internet hakkı verileceğini duyurmuştu. Vodafone tarafından yapılan yeni açıklamada ise 3 GB bedava internet hakkı daha verileceğini duyurarak toplamda 6 GB bedava internet verileceğini ifade etti.

vodafone eba 6 g b bedava internet

Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet Kalan Hakkı Sorgulama

Vodafone EBA 6 GB bedava internet hakkı kapsamında kalan hakkınızı sorgulayabilmeniz için “KALAN” yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Bu şekilde 6 GB bedava internet hakkınızdan kalan miktarı kolaylıkla ve ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Zade Games Okey ile 5 GB internet kazanın

Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone EBA 6 GB bedava internet hakkı 2021 yılına kadar geçerli olacak. Her ay otomatik bir şekilde 6 GB bedava internet hakkınız ücretsiz bir şekilde yenilenecek.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı