Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone EBA kullanıcıları için internet dağıtıyor

Vodafone EBA kullanıcılarına özel internet paketi dağıtıyor. Uzaktan eğitim gören ve Eğitim Bilişim Ağı’ndan yararlanmak isteyen öğrencileri düşünen Vodafone, kullanıcılara belirli miktarda internet paketi sağlayacak. Vodafone internet kullanıcıları için kampanya ile ilgili bazı açıklamalar belirtmiş durumda.

Bilindiği üzere ülkemizde yayılma gösteren koronavirüs pandemisi pek çok ülke olduğu gibi Türkiye’yi de ciddi bir şekilde etkiledi. Bunun üzerine okulların uzaktan eğitim şeklinde olmasına karar verildi. Uzaktan eğitim sistemine geçiş yapan öğrenciler EBA’dan daha çok yararlanmaya başladı. EBA ile ilgili ücretsiz internet paketleri Milli Eğitim Bakanlığı’nın da destekleriyle Türk Telekom ve Turkcell’in yanı sıra Vodafone’da da belirli miktarda ücretsiz hale geldi. Peki kampanyaya nasıl katılım sağlanıyor? Faydaları neler?

Vodafone EBA kullanıcılarına bol miktarda internet dağıtıyor

Vodafone abonelerini düşünen firma, internet kullanıcıları için çeşitli hizmetler sunmuş durumda. Bu hizmetler yalnızca internet paketleri ile sınırlı kalmıyor, bunun yanı sıra ek avantajları da abonelerine sağlıyor. Eylül ayı boyunca geçerli olacak kampanyaya göre Vodafone hem internet paketi verecek hem de Vodafone TV’de bazı kanalları ücretsiz olarak sunacak.

Vodafone EBA kullanıcıları için internet dağıtıyor
Vodafone EBA kullanıcıları için internet dağıtıyor

Bilindiği üzere Milli Eğitim Bakanlığı uzaktan eğitim kapsamında mobil internet kullanıcıları için operatörlere 3 GB internet desteği sağlamıştı. Vodafone kullanıcıları için 3 GB internet desteği daha ekleyerek toplamda 6 GB internet paketini kullanıcılarına tanımladı. Eylül ayında geçerli olacak bu kampanya ile birlikte EBA kullanıcıları bol bol internet kullanarak derslerini takip edebilecek.

Vodafone mobil kullanıcıları Milli Eğitim Bakanlığı’nın katkıları ve operatörlerin destekleri ile birlikte gerçekleşen EBA kampanyası için herhangi bir işlem yapmalarına gerek kalmıyor. Paketler otomatik olarak tüm kullanıcıların hatlarına tanımlanmış durumda. Bu hizmetten bireysel ve kurumsal, faturalı ve faturasız tüm aboneler ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Sahur Kampanyası 2020

Vodafone’un Eğitim Bilişim Ağı için sağladığı bir diğer fırsat ise Vodafone TV ile ilgili oluyor. TRT EBA TV İlkokul, Ortaokul ve Lise kanalları Vodafone TV ile ücretsiz bir şekilde mobil internet kullanımları tüketilmeden izlenebilecek. Bu sayede öğrenciler EBA TV kanallarını da izleyebilecek.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı