Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Freezone Saçma Güzel İnternet Paketleri

Vodafone Freezone Saçma Güzel İnternet Paketleri

Vodafone Freezone Saçma Güzel tarifeleri sayesinde birbirinden güzel fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda Saçma Güze tarifeleri, benzersiz bir internet erişimi deneyimi de sunuyor. Bu tarifeden belirleyeceğiniz kampanya dışında Vodafone bedava internet paketleri tarifelerini de ek olarak seçebilirsiniz.

Saçma Güzel faturasız internet paketleri hakkında daha detaylı bilgi ve katılım şartları için yazımızı okumaya devam edin. Vodafone’un avantajlı dünyasını daha yakından tanımak, çıkan kampanya ve fırsatlardan anında haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Vodafone bedava internet paketleri için tıklayın.

Saçma Güzel Online M Tarifesi için tıklayın.

Vodafone Freezone Saçma Güzel İnternet

Vodafone Faturasız Saçma Güzel İnternet Paketleri

Saçma Güzel faturasız tarifeleri 3 farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Kendinize en uygun paketi seçerek tarifeye geçebilir ve hattınıza tanımlanan paketleri keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Faturasız saçma güzel tarifeleri 6, 8 ve 14 olmak üzere üçe ayrılıyor.

Vodafone Faturasız Saçma Güzel 6 İnternet Paketi Kampanyası

Seçeceğiniz paketteki 3GB internet dışında toplam 6GB internet hakkınız Saçma Güzel 6 paketi sayesinde sizin oluyor. Bu internet paketi dışında Whatsapp ise sınırsız kullanıma sahipsiniz. İstediğiniz kadar Whatsapp’ı kullanın, tarifenizden ve kotanızdan düşmeyecektir.

Vodafone saçma güzel 6 tarifesi 250 SMS, 750 dakika konuşma ve 6GB internet hakkıyla beraber aylık yalnızca 28 lira.

Vodafone Faturasız Saçma Güzel 8 İnternet Paketi Kampanyası

Faturasız saçma güzel 8 tarifesi, saçma güzel 6 tarifesinden yalnızca 4 TL fazla. Evet yanlış görmediniz, bir alt paketten yalnızca 4 TL fazla. 8GB internet paketine sahip olmak hiç bu kadar ucuz olmamıştı. Faturasız Saçma Güzel 8 internet paketi için aylık ödeyeceğiniz tutar 32 TL. Ayrıca bu tarifede de sınırsız Whatsapp özelliğinden faydalanabilirsiniz. Sınırsız Whatsapp kullanımının dışında ayrıca müzik, instagram ya da video paketlerinden biri de hattınıza ücretsiz olarak tanımlanıyor.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Gençlere Özel Evde İnternet

Vodafone Faturasız Saçma Güzel 14 İnternet Paketi Kampanyası

Sürekli internete giriyorsanız ve doyasıya internetin tadını çıkartmak istiyorsanız, faturasız saçma güzel 14 internet paketi tarifesi tam size göre. Tüm bu saçma güzel tarifelerinden yararlanmak için 26 yaşından küçük olmanız gerekiyor. Gençlere yönelik olan bu tarifeleri kaçırmamanızı öneririz.

7GB’ı seçmiş olduğun paket ile birlikte toplam 14GB internet bedava internet hakkın olacak. Whatsapp, bu pakette de ücretsiz olarak sizlere sunuluyor. 14GB internet, 750 dakika konuşma ve 250 SMS olan bu tarife için aylık sadece 43 TL ödeyeceksiniz.

Vodafone Ücretsiz İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Saçma Güzel tarifesi nasıl yapılır sorusunu sıklıkla duymaktayız. Faturasız saçma güzel 6, 8 ve 14 tarifelerinden herhangi birini seçtikten sonra “Vodafone Yanımda” uygulamasına girerek ‘Ek Paketler’ bölümünden sizlere sunulan paketlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu paketler arasında Instagram paketi, müzik paketi ve video paketi yer alıyor.

Vodafone Faturasız Saçma Güzel Tarifesi Hakkında SSS

Vodafone Faturasız Saçma Güzel tarifesi yalnızca 7 ile 26 yaş arası gençler için geçerlidir. Ayrıca mevcut Vodafone faturasız hat sahipleri, hattını Vodafone faturasıza taşıyanlar ile yeni faturasız hat alanlar bu tarifeden yararlanabilir.

Saçma güzel tarifesi 1 yıl boyunca geçerli bir tarifedir. Tarifenizin son bulmasının ardından dilerseniz tarifenizi yenileyebilirsiniz.

Sınırsız Whatsapp özelliğine, görüntülü arama dahil değildir. Ancak dosya, fotoğraf ve video göndermek bu kampanya dahilinde ücretsizdir.

Tarifeniz dahilinde hattınıza tanımlanan bedava internet paketleri, 1 y süresince geçerlidir. Bir sonraki aya devretme durumu kesinlikle söz konusu değildir.

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı