Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Gani Tarifeleri

Vodafone Gani Tarifeleri

Vodafone gani tarifeleri ile akıl almaz internet paketlerine sahip olacaksınız. Gani paketi ile isterseniz sınırsızca konuşmanın tadını çıkartın, isterseniz bol internetin keyfini sürün. Vodafone gani tarifeleri ise şöyle,

  • Vodafone Gani M Tarifesi
  • Vodafone Gani L Tarifesi
  • Vodafone Gani XL Tarifesi

Gani tarifeleri ile 30 GB internet hakkına da sahip olabileceksiniz. Günümüzde insanlar en çok internet kullandıkları için Vodafone bu tarifelerde internet ve dakika kullanımlarını arttırarak SMS’leri çıkarttı. Artık insanların SMS kullanmadıklarını fark eden Vodafone, aldığı bu kararla oldukça doğru bir iş yaptı.

Vodafone gani tarifeleri ile sizlere kaç GB internet hakkı verildiği bilinmiyor. Aslında bununda bir nedeni var. Sizlere verilen dakika hakları ile interneti kullanabiliyorsunuz. Bu sayede mevcut dakikalarınız ile dilerseniz sevdiklerinizle görüşebilir ya da dilerseniz internet için harcayabilirsiniz. Şimdiye kadar binlerce kullanıcı Vodafone bedava internet kategorimizde yer alan güncel hediye internet kampanyaları sayesinde çeşitli fırsatlardan yararlandı.

Vodafone aşım telafisi kampanyası için tıklayın.

Vodafone Gani Tarifeleri 2020

Vodafone Gani Tarifesi Nasıl Çalışır?

En merak edilen konuların başında gani tarifesinin nasıl çalıştığı sorusu geliyor. Çünkü gani tarifelerinde sizlere internet paketi ekstra olarak sunulmuyor. Mevcut dakika haklarınız hem sizin konuşma hakkınızı hem de internet hakkınızı ifade ediyor. Gani tarifeleri ile bir ay boyunca en fazla 30 GB internet hakkından yararlanabileceksiniz. 30 GB internet hakkına ulaştığınız zaman tüm Gani dakikalarınız tükenmiş olacak. Başka tanımlı internet paketiniz varsa ondan devam edersiniz.

Peki gani tarifelerinin çalışma mantığı nedir? Örnek verecek olursak 750 dakika hakka sahip Gani L tarifesini satın aldınız. Aylık kullanabileceğiniz 750 dakikanın içerisinde internet hakkınızda yer alıyor. Mesela 30 dakika internet kullandığınızı varsayarsak geri 720 dakika hakkınız kalmış olacak. Yani her 1 dakika konuşma hakkı, 1 dakika internet hakkına eşit demek. Bir ay boyunca en fazla 30 GB’a kadar internet hakkından yararlanabilirsiniz. Gani tarifesi kalan internet hesaplama için pratik bir yöntem var. Cep telefonunuzun ayarlar kısmına girerek ‘Veri Kullanımı’ bölümünden kullanım miktarınızı görebilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Bedava İnternet Hilesi

Gani M Tarifesi: Her yöne 100 SMS ve 750 dakika konuşma ayda 20 TL.

Gani L Tarifesi: Her yöne 100 SMS ve 1500 dakika konuşma ayda 25 TL.

Gani XL Tarifesi: Her yöne 100 SMS ve 3000 dakika konuşma ayda 35 TL.

Vodafone Gani M Tarifesi

 

Vodafone Gani tarifeleri arasında en uygun paket olarak karşımıza Gani M tarifesi çıkıyor. Ayda 20 TL ödeyerek bu tarifeye sahip olabilirsiniz. Gani M tarifesi ile 750 dakika konuşma hakkı ve 100 SMS hakkına sahip olacaksınız. Ayrıca internet hakkınızda 750 dakikanın içerisinde yer alıyor. Kullandığınız internet haklarınız dakika bazında mevcut konuşma hakkınızdan düşülecektir.

Vodafone Gani L Tarifesi

 

Daha fazla konuşma ve internet hakkına sahip olmak isteyen kullanıcılar için Gani L tarifesi çıkarılarak kullanıcı memnuniyeti arttırılmak istenmiştir. Ayda 25 TL ödeyerek bu tarifeye geçebilirsiniz. Aylık 1500 dakika ve her yöne 100 SMS hakkı tarafınıza verilecektir. Aynı şekilde internet kullanım hakkınızda mevcut dakika hakkınızdan düşülecektir.

Vodafone Gani XL Tarifesi

 

Hiçbir gani tarifesi bana yetmez diyorsanız Gani XL tarifesi ile sınırları zorlayabilirsin. Bu tarifeye sahip olmak için ayda 35 TL ödemeniz yeterli olacaktır. Gani XL tarifesi kapsamında 3000 dakika ve 100 SMS hakkına sahip olacaksınız.

Vodafone Gani Tarifesi Nasıl Yapılır?

Vodafone gani tarifeleri ile sınırları zorlayabilir ve sevdiklerinizle daha çok konuşabilirsiniz. Üstelik tüm bunlara çok cüzi rakamlarla sahip olabilirsiniz. Vodafone gani tarifelerine geçmek için:

Gani M tarifesi için “GANI M” yazıp 7000’e kısa mesaj olarak gönderin.

Gani L tarifesi için “GANI L” yazıp 7000’e kısa mesaj gönderin.

Gani XL tarifesi için “GANI XL” yazıp 7000’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Gani tarifeleri yalnızca yurt için kullanımlarda geçerlidir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone 20 GB Bedava İnternet Kazan

Gani Tarifesi İptal Etme

Vodafone gani tarifelerini iptal etme için yapmanız gerekenler oldukça basit. Gani M, Gan, L, Gani XL tarifesi iptali için Vodafone müşteri hizmetlerini arayabilir ya da Vodafone Online Self Servis’e girerek tarifeyi iptal edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı