Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Gençlere Özel Evde İnternet

Vodafone Gençlere Özel Evde İnternet

Vodafone evde internet kapsamında gençlere özel çıkarılan sınırsız internet paketiyle gençler artık daha da özgür. Vodafone gençlere özel evde internet sayesinde limitsiz fiber internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Vodafone evde internet fırsatı gençlere özel taahhütlü fiyatı aylık sadece 69.90 TL.

Evde internet bağlamında alt yapısına sürekli olarak yatırım yapan Vodafone, gençlere özel çıkardığı bu kampanya ile adından sıkça söz ettiriyor. Günümüzde internete olan ihtiyacın farkında olan Vodafone, her zaman en iyi kampanya ve fırsatlarla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Vodafone gençlere özel evde internet fırsatıyla ayrıca gençlere özel birde sürprizi var. Evde internet abonesi olan tüm Vodafone’lular 4 GB bedava internet hakkının da sahibi oluyor.

Gençlere özel evde internet kampanyasının yanı sıra Vodafone bedava internet 2020 fırsatından da yararlanmak için tam zamanı. Taahhüt bittiği andan itibaren dilerseniz tekrar taahhüt yapabilir ve aynı fiyattan internete sınırsız bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Vodafone Gençlere Özel Evde İnternet Kampanyası

Vodafone Evde İnternet Nasıl Yapılır?

69.90 TL gibi bir fiyata sınırsız internet paketine sahip olmak için bu fırsatı kaçırmayın. Vodafone’a başvurmanız durumunda hızlı internet paketiniz 2 gün içerisinde onaylanacaktır. Ayrıca Vodafone evde internet son başvuru tarihi 31 Mayıs 2020 olarak belirlendi. Bu yüzden mevcut kampanyadan faydalanmak için son tarihi kaçırmayın.

Sürpriz hediye olarak sizlere verilen 4 GB bedava internet hakkından da yararlanmak için “GUNLUK 4GB” yazın 7000‘e kısa mesaj gönderin. Böylelikle fiber internetin dışında 4 GB bedava internetinde sahibi olacaksınız. Vodafone gençlik limitsiz fiber kampanyası özel fiyatını kaçırmamanızı öneririz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone 20GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone bedava internet hilesi hakkında bilgi almak için aşağıdaki konumuza gidebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone Evde 16 ve Evde 24 İnternet Tarifeleri

 

Gençlere özel çıkarılan bu kampanya kapsamında 2 farklı tarife sunulmuştur. Vodafone gençlere özel evde internet tarifeleri Evde 16 ve Evde 24 olmak üzere çeşitlendirilmiştir.

Evde 16 internet tarifesi kapsamında 16 Mbps limitsiz internet 1 yıl taahhütlü fiyatı aylık 69.90 TL olarak belirlenmiştir.

Evde 24 internet tarifesi ise 24 Mbps limitsiz internet 1 yıl taahhütlü fiyatı aylık sadece 79.90 TL.

Gençlik Limitsiz Fiber İnternet Detayları

Gençlik limitsiz fiber internet kampanyası aylık taahhütlü fiyatı sadece 69.90 TL’dir.

Kampanyaya son katılım tarihi 31 Mayıs 2020 olarak belirlenmiştir.

Evde 16 ve Evde 24 paketi için belirlenen uplaod hızı 2 Mbps’dir.

Kampanya kapsamında 500 TL değerinde modem sizlere verilecektir. Hizmet süreci boyunca aylık ek 6.90 TL faturanıza yansıtılacaktır. 250 TL değerinde olan modem kurulumu ise ücretsiz bir şekilde sizlere sunulacaktır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı