Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone GoldMaster ile 5 GB hediye internet sunuyor

Vodafone GoldMaster ile 5 GB hediye internet kampanyasını duyurdu. Yıl sonuna kadar geçerli internet kampanyası ile müşteriler hediye internetin keyfini çıkarabilir. İnternet günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadır. Baz istasyonları sayesinde uzaydan internetin sunulduğu bu sistem sayesinde dağda, bayırda, bahçede, şehirde her yerde internete erişmek mümkün hale geliyor. Akıllı telefonlar uyduya sinyal gönderecek kadar güçlü olmadığı için baz istasyonları aracılığı ile internetten veri alıp göndermek mümkün oluyor. İnternet gelişmeye devam eden bir teknoloji. Bu kapsamda GoldMaster ortaklığı ile yeni bir kampanya başlamış durumda.

Vodafone GoldMaster ile 5 GB hediye internet dağıtıyor

Türkiye’nin büyük operatör firmaları arasında yer alan Vodafone, teknoloji mağazası GoldMaster ile anlaşarak büyük bir kampanyaya imza atmış durumda. GoldMasterHome.com web sitesi üzerinden alışveriş yapan müşteriler için haftalık 5 GB internet paketinin sunulacağı bu kampanya ile birlikte müşteriler birçok fırsattan yararlanabilecek.

Vodafone GoldMaster ile 5 GB hediye internet sunuyor
Vodafone GoldMaster ile 5 GB hediye internet sunuyor

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak kampanya ile ilgili sayfaya girerek “Fırsatı Kullan” düğmesine basmalıdır. Bu düğmeye basan kullanıcıların eline bir şifre gelecek. Şifreyi kullanmak için bu bağlantıdan alışveriş yapmanız gerekiyor. Şifrenizi Vodafone Yanımda uygulamasından aldıktan sonra bu bağlantıda yer alan ürünlerden istediklerinizi seçerek alışverişinizi tamamlayın. Sonrasında ödeme ekranına gelerek “Kupon Kodu Kullan” bölümünde şifrenizi kupon olarak buraya ilave edin. Bu işlem sonrasında alışveriş tamamlandığında 1 hafta boyunca 5 GB internet paketine sahip olacaksınız.

31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olacak Vodafone GoldMaster ile 5 GB hediye internet kampanyasında her şifre bir kez kullanılabilir. %50 indirimli alışveriş yapan her müşteri bu kampanyadan sorunsuz bir şekilde yararlanabilir. Alışverişi kupon ile birlikte tamamlayan müşterilerin hattına 24 saat içerisinde 1 haftalık 5 GB hediye internet tanımlanacak. Kullanıcılar ayda 1 defa bu kampanyaya katılarak bedava internetin sahibi olabilir. Stoklar ile sınırlı olan bu kampanyadan yalnızca aktif Vodafone hattına sahip aboneler faydalanabilir. Kampanya hakkında değişiklik yapma hakkı Trendyol ve Vodafone’da bulunuyor.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Babalar Günü Kampanyası 2020

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı