Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Hediye İnternet 2020

Vodafone Hediye İnternet 2020

Vodafone kuvvetli internet ağına ek olarak her bütçeye uygun fiyatları sayesinde müşterilerinden güzel dönüşler alırken, Vodafone Hediye İnternet 2020 kampanyalarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Kendine has vizyonuyla sürekli kendini geliştirmeye ve yenilemeye odaklı olan Vodafone, kendi müşterileri için özel olarak ortaya çıkardığı ‘Vodafone Yanımda’ uygulamasıyla birçok kampanya ve promosyonları ile pek çok avantajı müşterilerine sunuyor. Ayrıca bedava internet mevzusunda da rakiplerini geride bırakacak kampanyalar düzenlemektedir.

“Vodafone Yanımda” uygulamasıyla birlikte müşterilerinin isteklerini hızlı bir şekilde karşılamayı amaçlayan Vodafone, böylelikle müşteri hizmetlerinin işini de azaltıyor. Asıl gayesi ise değerli müşterilerine bedava internet sunmak olan Vodafone bu sayede hizmetinden hiçbir şey eksiltmeden müşterilerinin maddi giderlerini azaltmayı sağlamaktadır.

Vodafone hediye internet gönderme hakkında bilgi almak için tıklayın.

Vodafone Hediye İnternet 2020

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone aracılığıyla sunulan ve kolay olduğu kadar kullanışlı olan bedava internet kazanma yöntemleri sayesinde sizde herkes gibi internet kazanabilirsiniz. Ancak burada size tavsiyemiz, kampanyaların başlama ve bitiş tarihlerine bakmanız. Bu sayede kampanya bitiş tarihi en yakın olanı ilk sıraya alıp, kampanya bitiş tarihi en uzak olanı en sona alıp listelerseniz, her ay farklı yöntemlerle bedava internet kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Böylelikle internetsiz kalmazsınız. Vodafone hediye internet 2020 kapsamında pek çok fırsattan yararlanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Ugulamasıyla Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Yanımda uygulamasıyla birçok kampanya ve promosyon hakkından bilgi verip, bunları size sunarken, ayrıca “Yanımda” uygulamasını kullanan müşterilerine özel günlerde ve haftanın belirli günlerinde avantajlı sürprizler sunuyor. Vodafone hediye internet 2020 içerisinde en sık kullanılan yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Bedava İnternet 2021 Kampanyası

Yanımda uygulamasına girerek “Avantajlar” kısmından size uygun promosyonlardan ve sürprizlerden yararlanabileceğiniz gibi ayrıca, “#bananevar” bölümünden bedava internet kazanabilirsiniz.

Aynı zamandan #bananevar bölümünde müşteriler tarafından çarkıfelek adı verilen uygulamayı basıp döndürdüğünüzde şansınıza göre hediyeler ve sürprizler kazanıyorsunuz. Vodafone hediye internet 2020 olarak en çok bedava internet çıktığı için çoğunlukla internet kazanma şansınız daha fazla olduğunu bilmenizi isteriz. Bu kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecektir. Tekrardan yenilenip yenilenmeyeceği ise gösterilen talebe göre kararlaştırılacaktır.

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et bedava İnternet Kazan

Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan bir müşteriyseniz ve eğer Arkadaşınız ya da ailenizde bulunan üyeler Vodafone Yanımda uygulamasından haberdar değilse o kişiyi Yanımda uygulamasına davet ederek Vodafone 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone hediye internet 2020 kampanyasından yararlanmak için ise, Vodafone Yanımda Uygulamasına girip “Arkadaşını Davet Et” kısmından Vodafone müşterisi bir arkadaşınızı davet etmeniz yeterli olacaktır. Arkadaşınız davetinizi kabul ettiğini zaman, Vodafone 2 GB bedava internet hattınıza yüklenir ve gerekli bilgi SMS yoluyla size gönderilir.

4,5G SIM’e geçenlere 5 GB Bedava İnternet Kazan

Bütün Operatörlerde olduğu gibi Vodafone’da 4.5G teknolojisine geçen müşterileri için “4.5G Kullan Kazan Kampanyası” yaparak bedava internet hizmeti veriyor. Bu fırsattan yararlanmak için, Vodafone mağazalarına giderek ücretsiz olarak geçiş yapabilirsiniz.  Bu sayede 5 GB bedava internet kazanabilir ve 30 gün boyunca bu interneti kullanabilirsiniz.

Vodafone “Hoşgeldin” 15 GB Bedava İnternet

Faturalı hat sahiplerine özel düzenledikleri kampanya ve promosyonları aynı zamanda faturasız hat sahipleri içinde düzenleyen Vodafone, “Yeni hatta hoş geldin” armağanı olarak faturasız hat sahiplerine 15 GB bedava internet vermektedir.

Vodafone hediye internet 2020 kampanyasından hediyenizi alabilmek için, SMS olarak ” HEDİYE5GB” yazdıktan sonra 7000’e göndermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede 3 ay boyunca aylık olarak 5 GB bedava internet hattınıza tanımlanır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Bedava İnternet Hilesi

“Seviyorum İnterneti” 3 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone’nun müşterilerine sunduğu fırsatlardan bir diğeri de ” #seviyoruminterneti” kampanyası kapsamında 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Hatta bu kampanya dahilinde 5 yıllık bedava internet kazanma şansına da erişebilirsiniz.

Vodafone hediye internet 2020 şansından yararlanabilmek için, Vodafone Online’da karakter testini çözmeniz gerekmektedir. Testi çözmenizle birlikte hattınıza 3 GB bedava internet tanımlanacaktır. Testi çözmeye devam etmeniz durumunda 5 yıllık bedava internette kazanabiliyorsunuz.

Vodafone Hediye İnternet Hilesi

Vodafone hediye internet 2020 hilesi adı altında dolaşan içeriklerin tamamı asılsızdır. Vodafone operatörünün kampanya yapması durumunda hediye internet hakkından yararlabilirsiniz. Aksi takdirde böyle bir durumun hilesinin olması mümkün değildir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı