Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Hediye İnternet ile 8 GB Kazan

Vodafone Hediye İnternet ile 8 GB Kazan

Vodafone hediye internet kampanyası kapsamında tüm abonelerine 8 GB hediye internet sunuyor. Güncel Vodafone paketleri ile sizde hayalinizdeki pakete Vodafone ile kavuşabilirsiniz. Bundan önce Vodafone bedava dakika paketleri ile karşınıza çıkmıştık. Bunun yanında Saçma Güzel 10 Tarifesi hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Mobil internet döneminde insanların ihtiyaçlar her geçen gün artış gösteriyor. Bunun sonucunda da birçok operatör arasında kıyasıya bir rekabet durumu söz konusu. Bu rekabet daha çok hediye internet paketleri bakımından önem arz ediyor. Bilindiği üzere Vodafone kullanıcıları en çok hediye internet fırsatlarından istifade etmek istiyor. Günümüzde internete olan önem ve bağlılık inanılmaz boyutlara ulaştı.

Vodafone bedava internet paketleri için tıklayın.

Vodafone bedava dakika kampanyaları için tıklayın.

Vodafone Hediye İnternet ile 8 GB

Vodafone 8 GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone tarafından abonelerine özel sunulan 8 GB hediye internet paketi fırsatından yararlanmak istiyorsanız ilk olarak hattınızı Vodafone’a taşımanız gerek. Vodafone hediye internet kampanyasına dahil olmak ve 8 GB internet paketini kapmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir.

Vodafone 8 GB hediye internet 2020 kazanmak için Super8GB yazın ve 3636’ya kısa mesaj gönderin. Göndereceğiniz bu SMS ücretsiz olup, tarafınıza onay mesajı geldikten sonra Vodafone hediye internet hakkınızı kullanabileceksiniz.

Elde ettiğiniz bu hediye internet paketini farklı bir Vodafone numarasına aktaramazsınız. Ayrıca kullanmadığınız internet hakkınız, ay sonunda sıfırlanacaktır. Yani hediye internet bir sonraki aya devretmez. Bu kampanyadan yararlanmak için daha önceden Vodafone 8 GB hediye internet paketi hakkından yararlanmamış olmanız gerekmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Haziran 2020 Vodafone Bedava İnternet
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı