Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Hoş Geldin Kampanyası

Vodafone operatörü ülkemizde en çok tercih edilen ve önemli GSM operatörlerinden birisidir. Birçok kişi yalnızca kampanyaları nedeniyle dahi Vodafone operatörünü tercih edebilmektedir. Dünyanın birçok bölgesinde Vodafone operatörünü kullanabilmek mümkündür. Vodafone operatörünün kullanıcılara sunduğu önemli kampanyalar sayesinde bedava internet kazanılabiliyor. Vodafone Hoş Geldin Kampanyası sayesinde kullanıcılar tam tamına 20 GB internet kazanma şansını yakalayabilmektedir. Özellikle Vodafone operatörüne geçmeye karar veren kişileri ilgilendiren bir kampanyadır. Bu kampanyayı kullanabilen her müşteri uzun süre boyunca gelen interneti kullanabilir. Özellikle var olan internet paketi yetmeyen ve bu konuda zorluk çeken müşteriler Vodafone Hoş Geldin Kampanyası için harekete geçebilir.

Vodafone bedava internet kampanyaları için https://www.bedavainternethilesi.com/vodafone-bedava-internet-2020/ adresini ziyaret edin.

Faturalı Bedava İnternet

Vodafone operatörü tarafından düzenlenen bu kampanyaya yalnızca faturalı hat sahipleri katılabilir. Faturalı hattınız yer alıyorsa kampanya kapsamında istediğiniz interneti elde edebilirsiniz. Kampanyaya katılan kişilerin belirli tarifelere geçiş yapması gerekir. Özellikle bu tariflerden birini seçen kişiler kampanyaya katılabilir.

Vodafone Hoş Geldin Kampanyası
Vodafone Hoş Geldin Kampanyası
  • Vodafone Red 20 Tarifesi
  • Vodafone Uyumlu 15 Tarifesi
  • Vodafone Uyumlu Genç 15 Tarifesi
  • Vodafone Redli Genç Oyun Tarifesi
  • Vodafone Redli Genç 20 Tarifesi
  • Vodafone Red 35 Tarifesi
  • Vodafone Red 30 Tarifesi
  • Vodafone Red 25 Tarifesi

Bu tarifelerin dışında herhangi bir tarifeye geçiş yapan müşteriler internet kazanamaz. Yalnızca faturalı hat sahipleri 20 GB Vodafone Hoş Geldin Kampanyası interneti kazanma şansını yakalayabilir.

Vodafone Hoş Geldin Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone tarafından sunulan bu kampanyaya katılmak için müşterilerin yeni bir hat alması veya var olan bir hatla Vodafone operatörüne geçiş yapması gerekir. Bunun için müşterilerin kendisine en yakın olan Vodafone bayisine giderek işlem yapması yeterlidir. Vodafone bayisi üzerinden istenilen işlemler gerçekleşebilir. Yukarıda belirtilen tarifelerden birini tercih ederek Vodafone Hoş Geldin Kampanyası için doğru olanı yapabilirsiniz. Kampanyayı almak için müşterilerin Vodafone yanımda uygulamasına girmesi ve Ek Paketler bölümünden 20 GB bedava internet hakkını alması gerekir. Kampanyadan faydalanabilmek için 1 ay süre verilmiştir. Özellikle kampanyadan faydalanan kişiler eğer internetini kullanmazsa diğer aya internet hakkı geçiş yapmaz. Bu nedenle süresinde bedava interneti kullanmak gerekir.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Bedava İnternet 2021 Kampanyası

Yorum Yap Özel Hediye Fırsatından Yararlan

Bu gönderinin altına yorum yapıp sayfayı “Sık Kullanılanlara” ekle size özel fırsatlardan sende geç olmadan yararlan.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı