Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Hoşgeldin Kampanyası 2020

Vodafone Hoşgeldin Kampanyası 2020

Vodafone hoşgeldin kampanyası sizlere seçebileceğiniz birçok hediye sunuyor. Hattını Vodafone’a taşıyanlar, Vodaafone yeni hat alanlar için geçerli olacak Vodafone hoşgeldin kampanyası kapsamında 15 GB bedava internet hakkı kazanacaksınız. 2020 senesine damga vurmaya çalışan Vodafone, bedava internet paketleri ile tüm müşterilerine daha rahat bir internet deneyimi sunmayı amaçlıyor. Vodafone faturasız hat avantajları sayesinde pek çok avantaj ve fırsattan yararlanabilirsiniz.

Vodafone bedava internet paketi konumuzda da anlattığımız gibi pek çok bedava internet fırsatı sizler için hazırlanıp sunulmuştur. Kendinize en uygun internet paketini seçerek Vodafone’un eşsiz dünyasından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya dahilinde yalnızca Vodafone hoşgeldin kampanyası değil aynı zamanda Vodafone avcıları ve Yanımda uygulaması da bedava internet dağıtıyor. Vodafone faturasız başlangıç paketi satın aldığınız zaman içerisine ekstradan TL yüklemenize gerek yoktur. Çünkü hat ile beraber içerisinde 35 TL yüklü olarak bulunmaktadır. Ayrıca Vodafone’a yeni geçecek olanlarda 35 TL’ye ek olarak 5 GB bedava internet hakkı da elde etmiş olacak. Bu kampanyaya katılmak için “HEDIYE5GB” yazıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Vodafone 3’lü paketler hakkında bilgi almak için tıklayın.

Vodafone Hoşgeldin Kampanyası

Vodafone Hoşgeldin Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone yeni müşteri kampanyaları kapsamında sizleri birçok fırsat bekliyor olacak. Hattını Vodafone’a taşıyanlar ya da Vodafone’dan yeni hat alanlara özel 15 GB bedava internet fırsatından yararlanabilmek için acele edin.

  • Hediye 5 GB internet fırsatından yararlanmak için tarifenizi minimum 3 ay boyunca yenilemiş olmanız gerekmektedir. Aksi halde bu kampanyadan yararlanılamaz.
  • 3 ay boyunca her ay 5 GB, toplamda ise 15 GB bedava internet kazanmak için “HEDIYE5GB” yazıp 7000’e göndermeniz yeterli gelecektir. Hediye 5 GB kampanyası katılım koşulu budur.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası

Vodafone hoşgeldin kampanyası 2020 paketi bu şekildedir. Daha fazla bedava internet fırsatından yararlanmak ve Vodafone bedava internet 2020 paketleri hakkında daha detaylı bilgi almak için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı