Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone İnternet Hediye Etme

Vodafone İnternet Hediye Etme

Vodafone kullanıcısı olduğu abonelere Vodafone internet hediye etme hizmetinde oldukça cömert davranmaktadır. Kullanıcılarına sunmuş olduğu kampanyalar ile ücretsiz bir şekilde hediye internet hizmeti vermektedir. Bu hizmetten faturalı ve faturasız bütün Vodafone kullanıcıları istifade etmektedir. Her zaman abonelerinin çıkarlarını düşünen Vodafone yeni yılın girmesi ile beraber Vodafone internet hediye etme kampanyalarına devam ediyor. Bu hediye internet hizmetinden aboneleri oldukça memnun kalmaktadır.

Vodafone 20 GB bedava internet kazanmak için tıklayın.

Vodafone İnternet Hediye Etme Nasıl Yapılır?

Vodafone’un abonelerine sunmuş olduğu Vodafone internet hediye etme kampanyasından yararlanmak için bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartları yerine getiren aboneler bu hizmetten faydalanabilmektedir.

Bu şartları şu şekilde sayabiliriz.

 • Vodafone’un sunmuş olduğu kampanyaya satın almaları gerekiyor.
 • Daha sonra Vodofone’un yeterli gördüğü TL’yi hatlarına yüklemeleri gerekiyor.
 • Daha sonra Vodafone’un kampanya numarasına mesaj atması gerekiyor.
 • Atılan mesajı onaylayıp geriye yollaması gerekiyor.

Bu şartlara uyan faturalı ve faturasız Vodafone aboneleri bu hizmetten faydalanarak bedava internetin keyfini çıkarabilmektedirler.

Vodafone İnternet Hediye Etme

Vodafone İnternet Hediye Etme Hilesi

Vodafone yeni yılın girmesi ile beraber kullanıcılarına Vodafone internet hediye etme hilesi ile birçok bedava internet kampanyaları yapmaktadır. Bu kampanyalardan yararlanan faturalı aboneler bedava internetin keyfini çıkartmaktadırlar. Sadece bu internet hediye etme hilesi ile internetin haricinde bedava konuşmada vermektedir. Bu internet hediye etme hilesinden şu şekilde yararlanabilirsiniz.

 • Kampanyayı kullanmanız gerekmektedir.
 • Belli miktar Tl yüklemeniz gerekiyor.
 • Onay kodunuzu mesaj ile Vodafone’ye yollamanız gerekiyor.
 • Gelen mesajı onaylayarak geriye yollamanız gerekiyor.

İster faturalı Vodafone abonesi olun, isterseniz ise numaranızı başka operatörden taşıyınız bu internet hediye hilesinden faydalanabilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Freezone Saçma Güzel İnternet Paketleri

Vodafone Arkadaşına Hediye İnternet

Vodafone’un abonelerine sunmuş olduğu birçok kampanya vardır. Bu kampanyaların içerisinde Vodafone internet hediye etme kampanyası ile arkadaşınıza internet transfer etme hizmeti mevcuttur. Bu şekilde sizin kullanmış olduğunuz kampanyadan kazandığınız hediye interneti istediğiniz arkadaşınıza yollayabilmektesiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Arkadaşınıza nasıl hediye internet edebileceğinizi şu şekilde anlatalım.

 • Hediye etmek istediğiniz internetinizin kotasına bakınız.
 • Telefonunuzun ayarlar kısmına giriniz.
 • Daha sonra ayarlar kısmında internet paylaşımı, ağ ve internet bölümüne geliniz.
 • Daha sonra kablosuz bir şekilde mobile hospot yaparak etkinleştirme yapmanız gerekiyor.
 • Daha sonra ekran açılacak. Bu açılan ekranda isim ve şifre bilgileri mevcuttur.

Bu bilgileri girdikten sonra istediğiniz kadarıyla arkadaşınıza hediye internet vermesi yapabilirsiniz. Vodafone abonelerine hediye ücretsiz kampanyaları yaparak düşündüğü gibi sizde interneti biten arkadaşınıza transfer yaparak onu düşünebilirsiniz. Bu hediye internet transferini bir arkadaşınıza yaptığınız gibi başka arkadaşlarınıza da aynı anda yapabilirsiniz. Arkadaşınıza bu hediye internet paylaşımı yapmasının belli bir sınırı yoktur. Eğer istediğiniz takdirde 10 tane arkadaşınla internetinizi paylaşabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı