Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Konuştuğunca İnternet 2020

Vodafone Konuştuğunca İnternet 2020

Vodafone şirketi tarafından abonelerine sunulan tarifeler arasında Vodafone konuştuğunca internet 2020 tarifeleri bulunur. Bu tarifeler arasında small, large, medium, large, xlarge, süper ve avantaj tarifeleri yer alır. Bu tarifeleri kullanan kişiler konuştukça internet kazanır ve kazandıkları interneti hafta sonu kullanabilirler.

Vodafone bedava internet paketleri için tıklayın.

Vodafone hat iptali nasıl yapılır sorusunun cevabını arıyorsanız tıklayın.

Vodafone Konuştuğunca İnternet paketleri

Vodafone Konuştuğunca İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone kullanıcıları tarafından yararlanabilecek olan Vodafone konuştuğunca internet 2020 tarifelerini yapmanın birkaç tane yolu vardır.

Bu yollar şunlardır;

  • Vodafone müşteri hizmetleri
  • Vodafone yanımda uygulaması
  • Vodafone internet şubesi
  • Vodafone şubeleri
  • 7000’e kısa mesaj atma

Bu seçenekleri kullanarak tarifelere geçebilirler. Bunun için faturasız hat kullanmaları gerekir. Örneğin Vodafone konuştuğunca xlarge tarifesini kullanmak isteyenler KIXLARGE yazarak 7000’e mesaj atabilirler.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Ücretli Mi?

Vodafone konuştuğunca internet 2020 kazanımları yapılan konuşmalar sayesinde hatta yüklenerek hafta sonu kullanım sağlar. Bu yüzden kazanımlar için internet ödemezler. Ancak Vodafone konuştuğunca internet tarifelerine geçmek ve tarifeleri kullanmak için yeterli bakiyenin olması gerekir.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Nasıl Öğrenilir?

Vodafone konuştuğunca internet 2020 paketleri yapılan konuşmalarda hafta sonu kullanıma uygun internet kazanımı sağlar. Her yöne konuşma yapan kişiler konuşmaları bittiğinde ne kadar internet kazandıklarını öğrenebilirler. Bunun için birkaç yol vardır.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone EBA kullanıcıları için internet dağıtıyor

Bu yollar şunlardır;

  • Vodafone yanımda uygulaması
  • 7000

Kişiler Vodafone yanımda uygulamasını telefonlarına yükleyerek kazanımlarını öğrenebilirler. Ayrıca 7000 numarasına Ne Kazandım yazıp mesaj attıklarında da kazanımlarını öğrenebilirler.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Small Tarifesi Nasıl Yapılır?

Vodafone konuştuğunca internet tarifeleri için bulunan small tarifesini kullanmak isteyenler KISMALL yazarak 7000’e mesaj atabilirler. Bu sayede 500 DK, 1000 SMS ve 1 GB internet sahibi olurlar ve bu hakları 30 gün boyunca kullanabilirler.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Medium Nasıl Yapılır?

Vodafone konuştuğunca internet paketlere arasında medium paketi de yer almaktadır. Bu paketi kullanmak isteyenler KIMEDIUM yazarak 7000’e mesaj attığınız da bakiyeniz varsa paketi kullanmaya başlayabilirler. Bu tarifeyi kullanabilmeleri için hatların da 27 TL bakiye olması gerekmektedir. Bu tarifede 500 DK, 1000 SMS ve 3 GB internet kullanımı yapabilirler.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Large Nedir?

Vodafone konuştuğunca internet large Vodafone mobil iletişim şirketi tarafından abonelerine sunulan bir tarifedir. Bu tarife de 1000 SMS, 750 DK ve 4 GB Vodafone kullanıcılarına sunulmaktadır. Sizlerde bu tarifelere geçerek internet kullanımı yapabilirler.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Large Nasıl Yapılır?

Vodafone konuştuğunca internet paketleri arasında large paketi de bulunmaktadır. Bu paketten yararlanmak isteyenler 7000’e KILARGE yazarak mesaj atıp tarifeyi kullanmaya başlayabilirler. Ayrıca internet şubeleri ve satış şubeleri aracılığıyla da tarifeye geçiş yapıp kullanabilirler.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Xlarge Nasıl Yapılır?

Vodafone tarafından bireysel hat kullanıcılarına sunulan Vodafone konuştuğunca internet 2020 paketleri arasında xlarge paketi de yer almaktadır. Xlarge paketinde 750 DK, 5 GB internet ve 1000 SMS’e sahip olurlar. Xlarge yapmak için KIXLARGE yazarak 7000’e kısa mesaj atabilirler.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Paketi Nasıl İptal Edilir?

Vodafone konuştuğunca internet tarifelerini kullanan kişiler tarifeden memnun kalmaktadır. Ancak bazı durumlarda tarifeden çıkmaları gerekebilmektedir. Bu durumlarda tarifeden çıkmaları oldukça kolaydır. Bunun için yeni bir tarifeye geçmek yeterli olmaktadır. Ayrıca tarife değişikliği için Vodafone Yanımda ve 7000 sesli yanıt servislerini kullanarak tarife değişimiyle Vodafone konuştuğunca internet 2020 tarifesinden ayrılabilmektedirler.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone 15 Temmuz Hediyesi 2020

Vodafone bedava internet paketleri için tıklayın.

Vodafone hat iptali nasıl yapılır sorusunun cevabını arıyorsanız tıklayın.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Süper Tarifesi

Vodafone konuştuğunca internet süper tarifesi medium tarifesiyle benzer hakları kullanıcılara sunmaktadır. Bu tarifeyi kullanmak isteyenlerin hatlarında 23 TL olması gerekir. Tarifeye geçtiklerinde ise 500 DK 1000 SMS ve 3 GB interneti bir ay boyunca kullanabilmektedirler.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Avantaj Tarifesi

Vodafone konuştuğunca internet paketleri arasında avantaj tarifesi de yer alır. Hat kullanıcıları bu tarifeyi seçtiklerinde 500 DK, 1000 SMS ve 500 MB internet sahibi olurlar.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Gelmedi. Ne Yapmalıyım?

Vodafone şirketi tarafından abonelere sunulan Vodafone konuştuğunca internet 2020 tarifesi arkadaşlarınız ya da ailenizle yaptığınız telefon konuşmalarında sizlere bedava internet yüklemesi yapar. Ancak bazı sebeplerden dolayı yaptığınız konuşmalar sonrasında hafta sonları kullanabileceğiniz internetler yüklenmez.

Bu durumda internetim neden gelmedi diye merak edebilirsiniz. Bunun farklı sebepleri olabilir. O yüzden sorununuzu çözmek için Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşmanız ve sorunu çözmelerini istemeniz gerekir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı