Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Mobil Ödeme ile hediye internet kazanma fırsatını yakalayın

Vodafone mobil ödeme hizmetini kullanan müşterileri için hediye internet kampanyası başlattı. Pek çok Vodafone kullanıcısının yararlanabileceği bu kampanya ile birlikte müşteriler ücretsiz internetin keyfini çıkarabilecek. Üstelik bu kampanyaya katılmak için günlük hayatınızda yaptığınız bir işlemi yapmanız gerekiyor. Yani katılım oldukça kolay.

İnternet, yaygınlaşmasıyla birlikte sıkça kullanılmaya başlandı. Firmalar internet kullanımı için yaptıkları çeşitli kampanyalar ile kullanıcıları sevindirmeye devam ediyor. Turkcell ve Türk Telekom’da olduğu gibi Vodafone firması da yaptığı kampanyalar ile müşterilerine yeni fırsatlar sunuyor. Henüz yeni çıkan bir kampanyaya göre Vodafone müşterileri yeni bir internet paketi ile buluşuyor.

Vodafone mobil ödeme sistemi kullananlara internet dağıtıyor

Vodafone, yeni hizmeti ile birlikte müşterilerinden olumlu tepkiler aldı. 1 Ekim 2020 tarihinden sonra geçerli olacak bu kampanya ile birlikte kullanıcılar 4 GB hediye internetin sahibi olabilecek. Kampanyaya katılmak için Vodafone müşterilerinin yapması gereken işlem oldukça kolay. Alışverişte ilk kez Vodafone’un mobil ödeme yöntemini kullananlara 1 hafta boyunca geçerli 4 GB hediye internet veriliyor. Bu kampanyadan müşterilerin faydalanabilmesi için KATIL yazıp 2020’ye SMS göndermeleri yeterli olacaktır.

Vodafone Mobil Ödeme ile hediye internet kazanma fırsatını yakalayın
Vodafone Mobil Ödeme ile hediye internet kazanma fırsatını yakalayın

Kampanya hakkında müşterilerin bilmesi gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Kampanya yalnızca 1 Ekim – 15 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler öncelikle SMS göndermeli, sonrasında hizmeti kullanmalıdır. 1 hafta boyunca 4 GB internetin sahibi olacak müşteriler internet hakkını yurt içinde kullanabilecek. Kampanyaya katılan müşteriler bir sonraki gün internet hakkını kullanmaya başlayabilecek.

Eğer müşteri aldığı ürünü iade ederse GB yüklemesi işlemi iptal edilecek. Her kullanıcı kampanyaya yalnızca 1 defa katılabilir. Vodafone mobil ödeme kampanyası ile birlikte kullanıcılar kazandıkları internet ödülünü farklı bir kullanıcıya veya farklı bir pakete aktaramaz. Müşteriler mobil ödeme yönteminden yararlanmak için telefon ayarlarını yapması gerekiyor. Eğer ki hazır ise bu konuda bir sakıncaları bulunmasına gerek yok. Vodafone, kampanyayı durdurma veya kampanya hakkında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Eğer Vodafone müşterisi iseniz kampanyaya katılarak bu anı değerlendirmeye başlayın.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Bedava Dakika 2020

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı