Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Ramazan Bayramı Kampanyası 2020

Vodafone Ramazan Bayramı Kampanyası 2020

Ramazan ayının bitmesiyle beraber yüzbinlerce kullanıcı Vodafone bayram hediyesi verecek mi sorusunun cevabını arıyor. Vodafone Ramazan bayramı kampanyası 2020 her zaman olduğu gibi bu senede dolu dolu. Binlerce kullanıcının yararlanacağı bu kampanya ile bedava internet hakkının tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Ramazan ayı boyunca Vodafone 1 GB bedava internet hakkını tüm kullanıcılarına vereceğini duyurmuştu. Bu haktan hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri yararlanabiliyor.

Vodafone bedava internet paketleri için tıklayın.

Vodafone çark hediyeleri için tıklayın.

Vodafone Ramazan Bayramı Kampanyası

Vodafone Ramazan Bayramı Hediyesi

Vodafone birçok kullanıcısına sunduğu bedava internet fırsatı ile her zaman gönüllere taht kurmayı başarmış operatörlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Vodafone Ramazan bayramı kampanyası 2020 kapsamında ise ünlü operatör kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Koronavirüs sebebiyle Ramazan Bayramı’nda tüm Türkiye evinde oturacak. Dışarı çıkmanın yasaklandığı 4 gün boyunca Vodafone kullanıcılarıyla beraber olacak.

Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanacağı Ramazan Bayramı’nda evde sıkılma diye Vodafone ramazan hediyesi ile sizlerle beraber olacak. Ramazan hediyesinden herkes yararlanabilecek. Bedava internet ve dakika kazanmak isteyenlerle beraber SMS kampanyası bekleyenlerde bu Ramazan oldukça şaşıracaklar.

Vodafone Ramazan Kampanyası Nasıl Yapılır?

Yüzbinlerce Vodafone kullanıcısının en çok merak ettiği soru da budur. Vodafone Ramazan bayramı kampanyası 2020 fırsatlarını merak edenlerin merakını giderme zamanı geldi. 30 günlük Ramazan ayı boyunca Vodafone 1 GB bedava internet hakkını tüm abonelerine sunmuştu. Vodafone Ramazan Bayramı hediyesi olarak kullanıcılarına birbirinden farklı kampanyalar sunuyor.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Bedava İnternet Paketi 2020

Vodafone Üniversite Öğrencilerine 6 GB Bedava İnternet

Vodafone hattına sahip faturalı ve faturasız hat sahibi öğrenciler 6 GB bedava internet fırsatından yararlanabiliyor. YÖK’e bağlı üniversitelerin sitelerinde kullanılmak üzere tüm üniversite öğrencilerine Vodafone 6 GB bedava internet veriyor. 3 ay boyunca geçerli olacak bu kampanya ile tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Pakete katılmak tamamen ücretsizdir. Kampanyadan yararlanmak isteyen öğrenciler Vodafone Yanımda uygulamasına girerek kampanyaya katılabilir.

Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone arkadaşını davet et 15 GB bedava internet kazan. Evet yanlış duymadınız. Davet et kazan kampanyası kapsamında bir arkadaşını Vodafone hat sahibi yapan kişiye Vodafone 15 GB bedava internet hakkı veriyor. 3 ay boyunca geçerli olacak internet hakkınız 3. ayın sonunda otomatik olarak silinecektir. Hat aktivasyon işlemi tamamlanır tamamlanmaz hattınıza 15 GB internet yüklenecektir. Bu kampanya yalnızca faturalı hatlar için geçerlidir. Faturasız hatlar bu kampanyaya dahil değildir.

Dijitale Özel Kaçmaz Fırsatı

Vodafone Ramazan bayramı kampanyası 2020 fırsatları tüm hızıyla devam ediyor. Birbirinden farklı fırsatlar ve kampanyalardan yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını mutlaka cep telefonunuza indirin. Ödüllü yarışmalar ve diğer fırsatlar için herkes Kaçma Kırmızı’da buluşuyor. Bir sonraki Kaçma Kırmızı fırsatına katılmak ve birbirinden güzel kampanyalardan yararlanmak için bir an evvel Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indir.

Vodafone Ramazan Bayramı Reklamı

Her sene büyük merakla beklenen Vodafone Ramazan Bayramı reklamı nihayet yayınlandı. Pek çok kişinin beğenerek izlediği reklam filmini sizler için derledik. İyi seyirler…

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı