Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Red Tarifeleri

Vodafone Red Tarifeleri

Vodafone faturalı tarifeler kapsamında karşınıza çıkan en güzel tarifelerden biri de red tarifeleridir. Vodafone red tarifeleri ile sınırsız paketlerin tadını çıkarabilirsiniz. Sizde Vodafone faturalı hat satın almak istiyor ve hangi tarifeye geçeceğinizden emin değilseniz, sizlere red tarifesini öneririz. Vodafone red tarifeleri 2020 kapsamında uygun fiyat ve dolu paket konseptiyle siz değerli Vodafone müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Vodafone red avantajları saymakla bitmez. Bu yüzden aşağıda vereceğimiz red tarifeleri ile sizde gönlünüzdeki tarifeyi çok uygun fiyata seçebilirsiniz. Seçtiğiniz red tarifesi hattınıza tanımlandıktan sonra keyifle ve rahatça konuşabilir ve internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Vodafone Red Tarifeleri 2020

Faturalı Red Tarifeleri

Vodafone red tarifeleri her bütçeye uygun olarak sizlerin beğenisine sunulmuştur. Peki red tarifeleri nelerdir? Online Pass’im 7 Paketi, Redli 8 Paketi, Redli 12 Paketi, Redli 15 Paketi, Redli 15 Plus Paketi, Redli 20 Plus Paketi olarak red tarifeleri karşımıza çıkıyor. Şimdi bu tarifeleri ve ayrıntılarını inceleyelim.

Vodafone cihaz kampanyaları hakkında bilgi almak ve 2019 yılı akıllı telefon fırsatlarını görmek için hazırladığımız konuya gidebilirsiniz.

Online Pass’im 7 Paketi

 

Vodafone red tarifeleri kapsamında ilk karşımıza Pass 7 paketi çıkıyor. Tüm Vodafone ve sabit hatlarla sınırsız ücretsiz konuşmanın yanı sıra belirleyeceğiniz 3 uygulamayı internet paketiniz haricinde ücretsiz olarak kullanabileceksiniz. Peki hangi uygulamaları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz? Whatsapp, Twitter, Facebook, Instagram, Messenger uygulamalarından 3 tanesini tarifeniz dışında ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

Online Pass’im 7 tarifesi ile ayrıca 7 GB internet ve 1000 dakika konuşma ile 250 SMS her yöne hakkına da sahip olacaksınız. Tüm bu paketin kontratlı fiyatı aylık sadece 69 TL. Kontratsız olarak Pass tarifesini satın almak istiyorsanız aylık 99 TL ödemeniz gerekecek.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone EBA 3 GB Bedava İnternet

Redli 8 Paketi

 

Vodafone red tarifeleri arasından en çok tercih edilen tarife olarak dikkatleri çekiyor. Vodafone Red 8 tarifesi ile tüm Vodafone ve sabit hatlarla ücretsiz konuşabilirsiniz. Ayrıca 8 GB internet ve her yöne 1000 dakika ile 250 SMS hakkına da sahip olacaksınız. Bu benzersiz tarifeye aylık taahhütlü olarak 49 TL’ye sahip olabilirsiniz. Taahhüt yapmak istemezseniz aylık ödeyeceğiniz tutar 79 TL’dir.

Vodafone altın kulüp tarifeleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için sizlere hazırladığımız konuya göz atabilirsiniz.

Redli 12 Paketi

 

Red tarifeleri kapsamında bir sonraki tarife olan Red 12 tarifesi ile karşınızdayız. Vodafone’un en çok kazandıran ve tercih edilen red tarifeleri ile sizde kullanım miktarı derdi olmaksızın dilediğiniz gibi konuşabilir ve internete girebilirsiniz. Çünkü bu paketleri kolay kolay bitiremeyeceksiniz.

Vodafone Red 12 tarifesi ile tüm Vodafone ve sabit hatlarla ücretsiz konuşabilirsiniz. Ayrıca 12 GB internet ve her yöne 1000 dakika konuşma ile 250 SMS hakkı da sizleri bekliyor. Vodafone’un bu eşsiz tarifesine taahhütlü olarak aylık sadece 59 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bu tarifenin taahhütsüz fiyatı ise 89 TL.

Redli 15 Tarifesi

 

Vodafone red tarifeleri çeşitliliği ile tüm Vodafone’luların gönlüne taht kurmayı başardı. Vodafone Red 15 tarifesi ile tüm Vodafone ve sabit hatlarla ücretsiz konuşabilirsiniz. Red 15 ile 1500 dakika ve 250 SMS her yöne hakkı elde edeceksiniz. Üstelik tam 15 GB internet hakkınızda olacak. Bu tarifenin kontratlı fiyatı aylık 79 TL olarak belirlenmiştir. Kontratsız olarak bu tarifeye aylık 109 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Ayrıca tarife kapsamında iletişim pass hakkının da sahibi olacaksınız.

Redli 15 Plus Paketi

 

Vodafone red 15 plus tarifesi ile sınırları zorlayabilirsiniz. Oldukça geniş olan bu paket ile 15 GB internet ile beraber tüm Vodafone ve sabit hatlarla ücretsiz konuşma hakkına sahip olacaksınız. Bunun yanında her yöne 2000 dakika ve 250 SMS hakkı da elde edeceksiniz. Bu muhteşem tarifeye kontratlı olarak aylık ödeyeceğiniz tutar 95 TL’dir. Kontratsız olarak bu tarifenin aylık fiyatı 125 TL olarak belirlenmiştir. Tarife kapsamında İletişim Pass, Müzik Pass, Sosyal Pass haklarının da sahibi olacaksınız.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone 29 Ekim Hediyesi 2020

Redli 20 Plus Tarifesi

 

Vodafone red tarifeleri tüm müşteri kitlesine hitap ediyor. Red 20 plus tarifesi ile sizde çok geniş haklar tanıyan bu tarifeye sahip olabilirsiniz. Tüm Vodafone ve sabit hatlarla ücretsiz konuşabileceğiniz gibi her yöne 3000 dakika konuşma ve 250 SMS hakkının da sahibi olacaksınız. Üstelik tam 20 GB internet hakkı da sizleri bekliyor. Bu tarifenin taahhütlü fiyatı aylık yalnızca 125 TL. Kontratsız fiyatı da aylık 155 TL.

Vodafone red kampanyaları yukarıda gösterildiği gibidir. Sizde dilediğiniz red tarifesini seçebilir ve kullanım haklarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Vodafone red kampanya haberlerini anlık olarak sizlerle paylaşacağız.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı