Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vodafone, evden internet abonelerinin artması için yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. Bu hizmetlerden biri de Redbox. Vodafone tarafından sunulan hizmetle altyapının olmadığı yerlerde bile internete erişmek artık mümkün.

Bu yazımızda Vodafone Redbox aboneleri veya abone olmak isteyenlere, Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma koşullarını anlatacağız.

Vodafone Redbox Nedir?

Vodafone Redbox, Vodafone tarafında hazırlanan “Yeni Nesil Ev İnterneti” sloganı ile sunulan bir hizmettir. Bu hizmet ile ev içinde internet kullanımı sağlanmaktadır. Altyapının olmadığı, port sıkıntısı yaşanan yerlerde alternatif olarak kullanılabilir. 4.5G altyapısını kullanarak sıkıntısız bir şekilde internete ulaşmanızı sağlar.

4.5G teknolojisinin avantajı, fiber altyapısı olamayan yerlerde, fiber tecrübesini yaşatabilmesidir. Data Downland ve upload hızları telefon interneti gibi sınırlı olmayıp aksine birçok ADSL hizmetinden daha hızlıdır.

Vodafone Redbox’ı satın aldıktan sonra data kablosu döşeme veya altyapı işlemine gerek kalmadan internete erişebilirsiniz. İnternet kullanımı için cihazı prize takmanız yeterlidir.

Hizmetin abonelere sağladığı başka bir avantaj ise ilk ay için cayma bedelinin olmamasıdır.

Vodafone Redbox ile internetinizi istediğiniz yere götürüp kullanabilirsiniz. Redbox Her Yerde paketini faturaya ek ayda 30 TL’ye alabilirsiniz.

Ayrıca Vodafone Redbox müşteri hizmetlerine kolaylıkla bağlanma konusunda da gelişmiş bir hizmet. Redbox aboneleri, ayrıcalıklı müşteri klasmanında dersek yanlış olmaz.

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemleri

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma için ilk olarak 0850 542 95 42 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekmektedir. Aramanın ardından ilk sinyalden sonra 7, sonraki sinyalden sonra yeniden 7’yi tuşlayın. Ardından gelen ekranda bekleyerek 1, 1, 2 ve peşinden yeniden 2’yi tuşlayın. Böylelikle direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız. Ayrıca 542 numarası üzerinden de müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Konuştuğunca İnternet 2020

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerinde Neler Yapılır?

Müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra sizden kimlik bilgileriniz istenecektir. T.C. kimlik numarası ve telefon numarasını tuşladıktan sonra 1 ve 2’yi tuşlayıp temsilci ile görüşebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerinden arıza bildirimi, teknik destek gibi konularda destek alabilirsiniz. Probleminize göre size çözüm önerileri sunulur. Bazı problemler sizin desteğinizle çözülürken, bazılarında ekiplerin desteğine ihtiyaç duyulur.

Bir başka arama sebebi ise bilgi almaktır. Bu kapsamda mevcut tarifeniz, geçiş yapmak istediğiniz tarife ya da satın almak istediğiniz tarifeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Redbox Mail İle Destek

Telefon hattında bazı zamanlarda yoğunluk yaşanabilmektedir. Bu zamanlarda alternatif yollar aramak gerekir. Alternatif çözüm yollarından biri mail ile destek almaktır. Mail adresi üzerinden sorununuzu açık bir şekilde yazarak çözüm isteyebilirsiniz.

Belge gönderme ve fatura ibrazı gibi durumlarda mail ve faks adreslerinden yararlanabilirsiniz. 0850 542 5000 numarasından faks gönderebilirsiniz. Mail ile iletişime geçmek için ise netyardim@vodafone.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı