Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Sahur Kampanyası 2020

Vodafone Sahur Kampanyası 2020

Vodafone sahur kampanyası 2020 ile bedava internet şansını yakalayın. Peki Vodafone sahur bedava internet paketi nasıl yapılır diyorsanız, birazdan vereceğimiz yol sayesinde bu haktan yararlanabilirsiniz. Vodafone, internetsiz kalmayın diye sahura özel sunduğu internet paketleri ile tüm müşterilerinin takdirini topladı. Senede bir yaşanan sahur güzelliğine birde Vodafone bedava internet paketi eklenince müşterilerin tüm arzu ve istekleri gerçekleşmiş oluyor. Vodafone sahur hediyesi olarak Vodafone Yanımda uygulamasını gün içerisinde sık sık ziyaret edebilirsiniz. Anlık eklenen kampanyalar dışında tüm sahur boyunca yararlanabileceğiniz oldukça özel hediyeler sizleri bekliyor.

Vodafone sahur kampanyası 2020 hakkından yararlanmak isteyen her müşteri yalnızca bir defaya mahsus bu haktan yararlanabiliyor. Vodafone sahur paketi sayesinde tüm kullanıcıların yüzü bir kez daha güldü. İftar vaktine kadar olan süreci en iyi şekilde değerlendirmek için Vodafone sahur kampanyası 2020 fırsatından yararlanmalısınız. Sahur bedava internet hediye kazanmak istiyorsanız şimdi tam zamanı. 23 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerli olan Vodafone sahur bedava internet kampanyası sizleri bekliyor.

Vodafone bedava internet paketleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

Vodafone bedava internet hilesi hakkında bilgi almak için tıklayın.

Vodafone Sahur Kampanyası

Vodafone Sahur Bedava İnternet Hediyesi

Bir ay boyunca sahur zamanından iftar zamanına kadar olan süreyi değerlendirmek isteyen Vodafone müşterileri, Vodafone sahur kampanyası 2020 tarifesinden yararlanabilir. Bu önemli ayda Vodafone ücretsiz internet fırsatını ayağınıza getirdi. Peki Vodafone sahur paketi detayları neler? Bizleri sahur avantajları olarak neler bekliyor?

Vodafone Sahur Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone sahur kampanyası 2020 herkesin uzun bir zamandır beklediği kampanyaların başında yer alıyor. Vodafone iftar kampanyası olarak da geçen bu paketler sayesinde hem mevcut müşterilerini memnun ediyor hem de diğer operatörlerde yer alan müşterileri bünyesine katmaya çalışıyor. Fırsatlar ve kampanyalar ille bunu da başarıyor. Şimdi nasıl Vodafone sahur kampanyasından yararlanabileceğinizi gösterelim.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone Yanımda (Bana Ne Var?) Sahur Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulamasını mobil cihazınıza yükleyerek bu fırsattan faydalanabilirsiniz. Daha sonra uygulamaya giriş yapın. Yanımda uygulamasına girdikten sonra ekranın köşesinde yer alan “Bana Ne Var?” butonuna tıklayın. Daha sonra karşınıza gelen hediye çarkını çevirin ve muhteşem hediyelerin sahibi olun. Vodafone çark uygulaması olarak da bilinen bu kampanya sayesinde birçok değerli hediyeden birini kazanabilirsiniz. Vodafone 5 GB bedava internet fırsatını kaçırmayın.

Vodafone İnternet Avcıları Sahur Kampanyası

Vodafone İnternet Avcıları uygulamasını cep telefonunuza yükleyerek bu kampanyaya dahil olabilirsiniz. Uygulamaya giriş yapın ve radarda yer alan BİT topluluğuna yaklaşarak “Oyna” sekmesine tıklayın. Oyunda elde edebileceğiniz kadar Bit toplayın.

En az 300 Bit toplamanız gerekiyor. 300 bit ile 1 saat boyunca 1 GB bedava internet hakkı elde edebilirsiniz. Daha çok Bit toplayarak bu süreci uzatabilirsiniz. En az 300 Bit topladıktan sonra “Mağaza” sekmesine tıklayarak sahur hediyenizi alabilirsiniz. Vodafone sahur kampanyası 2020 faturalı ve faturasız tüm hatlar için geçerlidir. Sahurdan iftara kadar ne yapacağım diye düşünmek yerine bu kampanyaya dahil olarak gününüzün çok daha çabuk geçmesini sağlayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı