Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Seviyorum İle 3 GB Kazan

Vodafone Seviyorum İle 3 GB Kazan

Vodafone seviyorum internet ile ücretsiz 3 GB interneti kazanma fırsatı elde edebilirsiniz. Bu kampanya sayesinde 5 senelik bedava internet kazanma fırsatı elde edin. Vodafone sayesinde 5 sene boyunca bedava internet elde etme fırsatını yakalamak şimdi çok kolay. Vodafone bedava internet 2020 kategorisinde bulunan bu fırsatın maksadı, müşteri memnuniyetini sağlamak.

Vodafone 3 GB bedava internet dışında diğer kampanya ve fırsatları Vodafone bedava internet kategorimizde bulabilirsiniz.

Diğer Vodafone bedava internet için buraya tıklayın.

Vodafone 20 GB bedava internet kazanmak için buraya tıklayın.

Vodafone Seviyorum 3 GB Bedava internet

Bu kampanyadan faydalanmak için size sorulan test sorularını cevaplamanız yeterli gelecektir. Sorulan sorulara verdiğiniz cevaplardan sonra çeşitli hediyelere sahip olabilirsiniz. Vodafone Seviyorum bedava internet nasıl yapılır sorusunu soruyorsanız, detayları aşağıda sizler için hazırladık.

Oyunda test sorularını çözdükten sonra aşağıdaki görselle karşı karşıya geleceksiniz. Gördüğünüz görsel çıkmadan evvel çıkan alana cep telefonu numaranızı giriyorsunuz. Daha sonra aşağıdaki tabloyla karşı karşıya kalıyorsunuz. Cep telefonunuza gelen şifreyi bu alana girdikten sonra hediye internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

vodafone seviyorum internet

Vodafone Seviyorum interneti Nasıl Yapılır?

Vodafone seviyorum ücretsiz internet fırsatından yararlanmak için size yönlendirilen test sorularını çözmeniz gerek.

Vodafone testine başlamak ve bedava internet kazanmak için BURADAN  teste başlayabilirsiniz.

Sayfaya girdikten sonra testi çözmeye başlayabilirsiniz. Testi çözdükten sonra en son cep telefon numaranızı ekrana girin. Daha sonra telefonunuza gelen şifreyi ilgili alana girdikten sonra 3 GB bedava interneti kazanmış olacaksınız.

Teste başlamadan evvel kullanım şartlarını onaylamanız gerekmektedir. Kullanım şartlarını kabul etmeden oyuna başlayamaz ve Vodafone hediyelerini kazanamazsınız.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone 15 GB hediye internet dağıtıyor

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı