Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et

Tüm operatörler içerisinde kullanıcılarına en sık kampanya yapan hiç şüphesiz Vodafone’dur. Vodafone, abonelerinin karşısına şimdi de muhteşem bir kampanyayla daha çıkıyor. Vodafone yanımda arkadaşını davet et 3 GB bedava internet kazan kampanyası ile gönüllere taht kurdu. Bilindiği üzere Vodafone Yanımda uygulaması ile sayısız hediye kazanabilirsiniz. Bu uygulamanın kullanıcılarına sunduğu en güzel hediye ise hiç şüphesiz bedava internet kampanyaları olmuştur. Vodafone operatörü, mevcut kullanıcılarına yenilerini eklemek amacıyla Vodafone Yanımda arkadaşını davet et kampanyasını aktif etti. Bu kampanya ile herhangi bir arkadaşınıza sizin referansınızla Vodafone Yanımda uygulamasını indirtirseniz, Vodafone’dan tam 3 GB bedava internet kazanacaksınız.

Vodafone bedava internet kampanyası için tıklayın.

Vodafone hoşgeldin kampanyası 2020 hakkında bilgi almak için tıklayın.

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et 2020

 

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Nasıl Yapılır?

Bu kampanyadan yeni haberi olan kullanıcılar ise Vodafone yanımda arkadaşını davet et nasıl yapılır sorusunu sormaya başladı. Bu kampanyaya katılmak oldukça kolay. Kampanya kapsamında kura ve çekiliş olmadığı için katılan herkes 3 GB hediye internet kazanıyor. Peki bu nasıl oluyor? 3 GB bedava internet kazanmak için neler yapmak lazım, Vodafone Yanımda 3 GB bedava internet kampanyası katılım koşulları nedir? Sorularının cevaplarını sizler için hazırladık.

Vodafone Yanımda arkadaşını davet et kampanyasına katılmak için ilk olarak siz Vodafone Yanımda uygulamasını indirmelisiniz. Uygulamayı indirdikten sonra bir sonraki adıma geçebiliriz. Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra sol menüde yer alan “Arkadaşını davet et” sekmesine tıklayın. Karşınıza çıkacak olan sayfada tekrar “Arkadaşını davet et” seçeneğine tıklayın. Daha sonra karşınıza bir ekran daha çıkacak ve bu alana davet edeceğiniz arkadaşınızın cep telefonu numarasını girmeniz istenecek. Son olarak arkadaşınıza vereceğiniz indirme linki ile birlikte 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz Vodafone 3 GB bedava internet hakkının da sahibi olacaksınız.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Hat İptali Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Kampanya Detayları

Vodafone Yanımda arkadaşını davet et kampanyası, 30 gün içerisinde en fazla 3 defa kullanılabilir. Bu da ayda 9 GB bedava internet kazanacaksınız anlamına geliyor. Vodafone Yanımda arkadaşını davet et 9 GB bedava internet kazan kampanyasına tüm Vodafone aboneleri katılabilir.

Bu kampanyaya katılmak isteyen Vodafone’lular en az 6 aydır Vodafone kullanıyor olmalı.

3 GB bedava internet hakkını elde etmek için arkadaşınıza gönderdiğiniz linkin mutlaka açılması lazım.

Kazandığınız 3 GB hediye internet hakkınız maksimum 48 saat içerisinde hattınıza tanımlanacaktır.

Kazandığınız bedava internet paketi yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı