Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Yanımda ile hediye internet kazanın

Vodafone Yanımda ile hediye internet kazanmak bir adım ötenizde duruyor. Firma, Vodafone Yanımda uygulaması için başlattığı yeni bir kampanyada kullanıcılarına 5 GB hediye internet dağıtıyor. Firmalar kendi yerli yazılımlarını geliştirdiklerinde zaman zaman daha popüler olmaları için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan birisi Turkcell Yaani yerli yazılımı üzerinde gerçekleştirilmiştir. Turkcell, yerli arama motorunun daha çok kullanılması için kullanıcılara her ay bedava internet dağıtmaktadır. Vodafone, kendi geliştirdiği Vodafone Yanımda uygulaması ile kullanıcılara bedava internet sunarak uygulamanın kullanılması için teşvik sağlıyor.

Vodafone Yanımda ile hediye internet kazanmak çok kolay

Vodafone, kullanıcıları için pek çok kampanya düzenlemektedir. Bu kampanyalardan birisi de Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmaya henüz başlamayanlar için geçerli olmakta. Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmaya başlayan kullanıcılara 5 GB hediye internet veren firma, kullanıcıların bu interneti doyasıya kullanmasını sağlıyor.

Vodafone Yanımda ile hediye internet kazanın
Vodafone Yanımda ile hediye internet kazanın

Vodafone hat sahibi olan abonelerin bu kampanyaya katılmaları için ilk kez Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi ve bu uygulamayı kullanmaya başlaması gerekiyor. Faturasız kullanan üyelerin katılabileceği bu kampanyada kullanıcılar hediyelerini alabilmek için uygulama içerisinde “Ek Paketler” bölümüne girerek bu bölümden hediyelerini alabilir. Haftalık 5 GB internet paketini kazanan Vodafone aboneleri paketini 1 hafta boyunca rahatlıkla kullanabilir.

Vodafone müşterilerinin kampanya hakkında bilmesi gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Kampanya yalnızca yeni Vodafone abonesi olan yani 30 gün içerisinde abone olan veya hattını taşıyan kullanıcılar için geçerlidir. Yalnızca faturasız kullanıcılara yönelik olan kampanya yalnızca yurt içi internet kullanımlarında geçerli olmaktadır. Bir kez geçerli olan bu kampanya Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak sahip olunmaktadır.

Vodafone Yanımda ile haftalık 5 GB hediye internet kampanyası kapsamında firma internet kullanımının %80 ve %100’üne ulaşıldığında SMS ile bilgi verecek. Aktif edilen internet paketi sonradan iptal edilemez. Paket bitiminde kullanılmayan internet hakkı sonraki pakete devredilemez veya farklı bir kullanıcıya tahsis edilemez. Paketi kullanan kullanıcıların 3G veya 4G hizmeti otomatik olarak aktif hale gelir. Paket aktif iken bu hizmetlerden herhangi biri kapatılamaz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone GoldMaster ile 5 GB hediye internet sunuyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı