Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet 2021 Kampanyası

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet 2021 Kampanyası

Vodafone bedava internet kampanyaları her sene yenilenmektedir, bununla birlikte ek internet paketleri 2021 yılı içinde güncellenmektedir. Sizlerde telefonunuzda hat olarak Vodafone kullanıyorsanız ya da Vodafone’a geçmeyi düşünüyorsanız sizin için aşağıya koyduğumuz vodafone yılbaşı bedava internet 2021 kampanyasına ulaşabilir ve bedava internet kazanmak için ne yapmanız gerektiğini görebilirsiniz.

Vodafone bedava internet paketleri 2021 sayesinde internet kazanmak isteyen kullanıcıların, Vodafone hattına geçmemiş ama geçmeyi düşünen kullanıcılar için faturalı ve faturasız paketler için bedava internet kampanyalarından faydalanmalarını öneririz.

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet 2021 Kampanyası

Vodafone Yılbaşı Kampanyası 2021

Vodafone yılbaşı kampanyalarının yanı sıra bu sene bir çekiliş daha yapıyor. Bu çekilişe katılarak Hyundai i20 kazanma şansı elde edebilirsiniz. Çekiliş içerisinde Hyundai i20 dışında başka hediyelerde bulunuyor.

Vodafone Yeni Yıl Hediyesi 2021 Kampanyası Detayları

Vodafone Yılbaşı Kampanyası 2021 dahilinde birçok hediye vermektedir. Bu yıl büyük hediye olarak Hyundai i20 veren Vodafone’un bu sene yılbaşı kampanyası sebebiyle dağıtacağı diğer hediyeler ise şunlardır;

  • Hyundai i20 – 1 kişi
  • Xiamio Redmi Note 9 Pro – 5 kişi
  • Xiaomio Mi Band 5 Bileklik – 50 kişi

Peki çekilişe nasıl katılırım diyenlerin yapması gerekenler oldukça kolay. 23 Kasım ile 10 Ocak tarihleri arasında Vodafone Online Mağaza üzerinden alışveriş yaparak çekilişe katılmaya hak kazanabilirsiniz. Fakat çekilişe hak kazanmak için 120 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapmanız gerekmektedir. 120 TL ve üzeri her alışverişinizde size 1 adet çekiliş hakkı verilmektedir.

Vodafone bedava internet 2021 paketleri için tıklayın.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası!

Vodafone yeni yıl hediyesi 2021 için tıklayın.

Vodafone Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone yeni yıl hediyesi kampanyalarının dışında, bazı Vodafone kullanıcıların hiçbir kampanyaya katılma şartı sunmadan sms ile bilgilendirme yaparak 1 Ocak’a kadar hediye internet vermekte. Eğer şansınız iyiyse size de bedava internet gelebilir.

Ayrıca Vodafone çark özelliği sayesinde 1 Ocakta kazanacağınız hediye internetin 2 katını alabilirsiniz. İlk olarak kampanyanın aktif olması gerekir yılbaşının ilk günü otomatik olarak gelen bu bildirim çıktıktan sonra kampanya aktif olmakta.

Kampanya aktif olduktan sonra çarkı çevirip şansınıza ne kadar internet çıkarsa onun 2 katını kullanabilirsiniz. Yani çarkı çevirdiniz ve 1 GB internet kazandınız yılbaşına özel olarak gelen bu kampanya sayesinde 2 katına çıkacak ve 2 GB internete sahip olmuş olacaksınız.

Yukarıda söylediğimiz kampanyaların değişiklilik gösterebilme ihtimali vardır. Vodafone internet sitesini takipte kalarak yeni yılda verilecek hediyelerin ve bedava internetlerin detaylarını öğrenebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Yılbaşı Bedava İnternet

Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde bedava internet alabilirsiniz. Normalde de her hafta çevirme hakkı sunularak Vodafone hat sahiplerine bedava internet verilmektedir. Ancak yılbaşına özel olarak gelen  Vodafone Yanımda yılbaşı bedava internet kampanyasını kullanabilir ve bedava internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece uygulamayı açıp, sağ üst köşede bulunan menüden Bana Özel kısmına giriş yaparak, burada yer alan yılbaşı kampanyalarına katıl kısmına basarak başvuru yapmak.

Vodafone bedava internet 2021 paketleri için tıklayın.

Vodafone yeni yıl hediyesi 2021 için tıklayın.

Vodafone İnternet Avcıları 2021

Vodafone hat sahiplerinin bedava internet kazanabileceği bir diğer yöntem de internet avcıları uygulamasıdır. Vodafone internet avcıları uygulamasını kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz. 2021 senesine giriş ile birlikte Vodafone internet avcıları 2021 uygulamasına özel gelen internetlerin GB’ları artacak bununla birlikte daha çok av çıkmaya başlayacak. Siz de uygulamayı yükleyip internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Bedava İnternet Paketi 2020 Nasıl Yapılır?

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı