Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet Kazanma Şansı!

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet Kazanma Şansı!

Vodafone faturasız hat sahipleri için yepyeni bir kampanya hazırladı. Kampanya süresince TL yükleyen bütün faturasız hat sahipleri 5 GB’a varan bedava internet kazanma şansı yakalayacak. Şimdi Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet başlığının detaylarını inceleyelim.

VODAFONE YÜKLE KAZAN KAMPANYASI İLE 5 GB’A KADAR BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Yükle Kazan Kampanyasıyla 5 GB’a Kadar Bedava İnternet Kampanyası, bütün faturasız Vodafone hat kullanıcıları için hazırlanmış bir kampanyadır. Bu kampanya ile Vodafone Yanımda uygulamasından TL yüklemesi gerçekleştiren tüm hat sahiplerine internet hediye edilmektedir.

Vodafone faturasız hat kullanıcıları, yükledikleri TL tutarına göre hediye internet kazanacaklardır.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası 2021

VODAFONE YÜKLE KAZAN KAMPANYASI İLE 5 GB’A KADAR BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINA NASIL KATILIM SAĞLAYABİLİRİM?

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet Kampanyasına katılmak için öncelikle kullanıcıların Vodafone Yanımda uygulamasını cihazlarına indirmeleri gerekmektedir. Uygulama içinde TL yükleme bölümüne girerek TL yükleyen bütün abonelere 5 GB’a varan internet hediye edilecektir.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasına katılma şansı yakalayan Vodafone aboneleri, hatlarına yükledikleri TL tutarına göre 1 GB, 2 GB ve 5 GB bedava internet kazanma şansı yakalarlar. Bunun yanı sıra bütün Vodafone abonelerine 1000 dakika her yöne bedava konuşma hakkı hediye edilmektedir.

VODAFONE YÜKLE KAZAN KAMPANYASI İLE 5 GB’A KADAR BEDAVA İNTERNET KAMPANYASININ DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasının detayları şu şekildedir;

  • Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyası, bütün faturasız Vodafone hat sahiplerine yönelik bir kampanyadır.
  • Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasında bedava internet kazanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını indirip uygulamaya giriş yapmak gerekmektedir.
  • Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasından kazanılacak olan internet, yüklenen TL tutarına göre belirlenecektir.
  • Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasında hak kazanan abonelere internet hediyeleri, hatlarına otomatik olarak tanımlanacaktır.
  • Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyası kapsamında kazanılan internet yalnızca yurt içi kullanımda geçerlidir.
  • Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasından kazanılan internetin üçüncü kişilere devredilmesi söz konusu değildir.
  • Vodafone, Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasında her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma veya iptal etme hakkına sahiptir.
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

 

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı