Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Zade Games 101 Okey 5 GB internet dağıtıyor

Zade Games 101 Okey Vodafone müşterilerine özel 5 GB hediye internet dağıtıyor. Eğer 101 okey oynamayı seviyorsanız bu kampanya ile birlikte ücretsiz internetin de sahibi olun. İnternet, günümüzde sıkça kullanılan bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. İnternet ile birlikte eğlence ve oyunlar da çevrimiçi bir şekilde arkadaşlarla beraber oynanmaktadır.

Arkadaşlar ve diğer oyuncular ile beraber oynanan oyunlar arasında Zade Games 101 Okey yer alıyor. 101 Okey, Türklerin popüler bir oyunu olarak karşımıza çıkıyor. 106 taş ile oynanan oyun, 4 farklı renk içeriyor. 1’den 13’e kadar sayıların bulunduğu oyunda her sayıdan 8 taş bulunuyor. Oyunda amaç az puan ile oyunu bitirmektir. En az puanı alan oyuncu oyunu kazanmış olur.

Zade Games Okey ile 5 GB internet
Zade Games 101 Okey 5 GB internet dağıtıyor

Zade Games 101 Okey ile 5 GB hediye internet kazanın

Okey 101 oyuncularına özel Vodafone müşterileri için geliştirilen yeni bir kampanyaya göre Zade Games 101 Okey ile hediye internet kazanın. Oyun oynayarak internet paketi kazanabileceğiniz bu kampanyaya katılmak için Vodafone müşterileri öncelikle Fırsatlar Dünyası üzerinden kampanya sayfasına ulaşmalı. Sonrasında “Fırsatı Kullan” butonuna tıklamalıdır. Şifreyi alan müşteriler Zade Games 101 Okey oyununa girerek şifreyi kullanabiliyor.

Oyuna giriş yaptıktan sonra mağaza bölümünde yer alan Vodafone sekmesi, Vodafone müşterilerinin şifreyi girmeleri için kullanacağı alan olarak yer alıyor. Bu alanda internet kullanıcıları kodu girdikten sonra 1 hafta boyunca 5 GB hediye internetin sahibi olacak.

Yıl sonuna kadar geçerli olacak bu kampanya için kullanıcıların bilmesi gereken bazı detaylar bulunuyor. Öncelikle müşteriler ayda 1 defa bu kampanyaya katılarak haftalık 5 GB hediye internet kazanabilir. Yalnızca aktif Vodafone abonelerinin katılabileceği kampanya farklı bir paket ile birleştirilemez veya farklı bir hatta aktarılamaz.

Aboneliği kısıtlanmış, dondurulmuş veya numara taşıma yöntemi ile farklı bir operatöre geçen kullanıcılar bu kampanyadan faydalanamaz. Zade Games 101 Okey ile 5 GB hediye internet kampanyası hakkında değişiklik yapma hakkı Zade Games ve Vodafone’da saklıdır. Hemen sende bu fırsatı deneyerek hediye internetin sahibi olabilirsin.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Türk Telekom 8 GB internet hediye ediyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı