Vodafone Bedava İnternet 2021

Zade Games Okey ile 5 GB internet kazanın

Zade Games Okey ile 5 GB hediye internet kazanmak mümkün. Pek çok operatör bulunmaktadır. Ülkemizde en popüler operatör firmaları arasında Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone yer alıyor. Bu operatörler zaman zaman ücretsiz internet kampanyaları düzenleyerek kullanıcılarını sevindiriyor. Bu kampanyalardan biri olan Zade Games Okey fırsatı ile Vodafone kullanıcıları hediye internetin keyfini çıkarabilecek. Hem de bu internet günlük değil, uzun bir süre müşteriler tarafından kullanılabilecek.

Zade Games Okey ile 5 GB hediye internet kazanma fırsatı

Zade Games Okey oyuncuları 5 GB hediye internet kazanma fırsatını yakalıyor. Okey oyunu seven müşteriler için güzel bir fırsat olan bu kampanya sayesinde hem oyun oynayın hem de internetin tadını çıkarın. Yıl sonuna kadar geçerli olacak kampanyaya katılım ise oldukça kolay.

Zade Games Okey ile 5 GB internet kazanın
Zade Games Okey ile 5 GB internet kazanın

Vodafone müşterilerinin kampanyaya katılabilmesi için öncelikle Fırsatlar Dünyası üzerinden Zade Games kampanyasına katılmaları gerekiyor. Burada “Fırsatı Kullan” düğmesine tıklayan müşteriler aldıkları şifre ile oyuna girmelidir. Zade Games oyununa giriş yapan kullanıcılar burada yer alan mağazaya giriş yapmalı, sonrasında Gold VIP menüsüne girmelidir. Burada Vodafone şifre kullanma kısmı yer alıyor. Buradan şifresini giren Vodafone müşterileri 1 aylık Gold VIP üyeliğini aldıktan sonra 1 hafta boyunca 5 GB hediye internetin keyfini çıkarabilir.

Müşterilerin kampanya hakkında bilmeleri gereken bazı detaylar bulunuyor. Yıl sonuna kadar geçerli olacak bu kampanyaya kullanıcılar ayda 1 defa katılım sağlayabilir ve haftalık 5 GB internetin sahibi olabilir. Kullanılan şifreler tekrar kullanılamaz. Her şifre hattınıza özel olarak üretildiği için şifreyi girdikten sonra internet hakkı kısa süre içerisinde hattınıza tanımlanır. Eğer ki 24 saat içerisinde hattınıza tanımlanmaz ise Vodafone müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Zade Games Okey ile 5 GB internet kazanma fırsatı, müşteriler için bir internet kaynağı oluyor. Aktif Vodafone abonelerinin yararlandığı bu kampanyadaki internet hakkı farklı bir kampanya, paket veya hat ile birleştirilemez ve devredilemez. Kampanya ile ilgili değişikliklerin yapılması hakkı Zade Games ve Vodafone firmasında saklıdır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone Bedava İnternet

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı